Rīgas Pašvaldības Sabiedrība ar Ierobežotu Atbildību "Krasta Nami" - Šokējošie rēķini

Saņēmu rēķinu par 2008.gada februāri! Un esmu panikā

Rēķinā ir uzrādītas tādas summa, kad vienkārši nolaižas rokas. Rēķina summu apraksts:
Siltums: OK
Ūdens un kanalizācija: OK

... bet ĒKAS APSAIMNIEKOŠANAS IZDEVUMI!!! Tas ir kaut kas ārprātīgs!!! Par ko mēs maksājam???

Zvanu uz namu pārvaldi "Krasta nami" pajautāt, kas tad ir iekļauts tajos apsaimniekošanas izdevumos???

1) Zvanu pa tālruni 7112665 tur mani atšuj un pasaka lai zvanu uz citu telefonu, ka viņa nezinot kas ir iekļauts! Nu labi, cilvēks varbūt tiešām nezina!

2) Zvanu uz otro numuru 7112661 , JĀ TUR MAN IZSTĀSTA, ka šajos izdevumos ir iekļauti:

"Ne retāk kā 5–8 gados apsaimniekotājam jāveic koplietošanas telpu kosmētiskais remonts. Regulāri jākopj mājai piesaistītā teritorija. Jāslauka un jāmazgā kāpņu telpas, pie tam no pirmā līdz trešajam stāvam — biežāk."
NEKAS TĀDS MŪSU MĀJĀ NAV DARĪTS!

Jautājot viņiem, kāpēc tad nekas netiek darīts, Viņa man atbild: "Es no kurrienes zinu?"

Mūsu slavenajai pārvaldei "Krasta nami" ir pie kājas kas darās! Viņiem viss ir vienalga!

Galvenais ir izrakstīt rēķinu!!!

Mums mājās bija piedāvājums pašiem apsaimniekot...

UN ES TAM PIEKRĪTU

Mēs veidosim savu biedrību!

D

S stūrmanis 27.11.2008

Latvijas likumdošana pieļauj dzīvokļu īpašniekiem pašiem lemt, kas apsaimniekos viņu namu! Nepatīk šitā firma, ņemiet citu, vai arī saimniekojiet paši!
Kaut gan pašiem saimniekot ir gan plusi, gan mīnusi. Par mīnusiem varu minēt, ka daudzdzīvokļu mājā kurā ir 60 dzīvokļu būs grūti atrast kopsaucēju lai veiktu kaut kādus apjomīgus darbus vai remontus.
Otrs variants ir atrast citu apsaimniekotājs. Kad apsaimniekotāji sapratīs, ka viņus var nomainīt, un cilvēki izmantos šo iespēju, tad šādu gadījumu būs mazāk un negodīgie "spēlētāji" paši izzudīs!
STARP CITU-DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKIEM IR TIESĪBAS PIEPRASĪT NO APSAIMNIEKOTĀJA ATSKAITI PAR IZLIETOTO NAUDU KONKRĒTAM NAMAM!!!

K Konstantīns 09.01.2009

Dzīvoju "Krasta namos", tāpat atnāk mistiski rēķini - par ēkas apsaimniekošanu 25 Ls, 55Ls apkurei, taču nesilda nemaz. Apkopēju kāpņu telpā vispār nekad neredzēju. Tā kā, ja veidosiet kādu biedrību dodiet ziņu, es arī gribu zināt, kur tā nauda aiziet.

V Vieka 16.01.2009

Saņēmu rēķinu par 2008 decembri un godīgi sakot nošokējos! Par 47m2 140Ls.
Piekrītu siltums, jā
Ūdens - jā
Bet pārējie maksājumi apšaubāmi.
Mātei par 3m2 mazāks dzīvoklis un maksa 2x mazāka. Interesanti, ka atkritumu izvešana izrādās arī 2rez lielāka. Kaut gan brauc viena un tā pati Norba.
Un pats lielākais jautājums par apsaimniekošanu? Vidēji piemetu, ka no mājas par apsaimniekošanu katru mēnesi ienāk ap 900Ls - gadā gandrīz 11000 no vienas mājas!
Kur tā nauda ir?Trepju telpa piedirsta, lifts piečurāts, līdz 9. stāvam apkopēja vispār neuzkāpj, jumts tek, kā līst lietus, tā pirmajā stāvā peļķe.Idiotisms. Atnāca rudenī paziņojums, ka naudu tērē adm. aparāta algām, sētniekam slotas un tīrāmie līdzekļi.Sviests.Man nav žēl maksāt, ja es redzu par ko.Ārdurvis paši metāmies, likām, bet rēķinā vēl ieliek 40sant par marķēšana (tās pašas durvis)
Mājai ir unikāli siltuma zudumi, kāpēc man jāsilda Ķengaraga gaiss!
Tā māja drīz sabruks, ja nekas netiks darīts.
Laikam japieslēdz Bez Tabu!

A Armands 18.01.2009

Labdien!

Jūsu visu negatīvās pieredzs rezultātam ir viena izeja. Saskaņā ar LR likumu par nekustamo īpašumu privatizāciju, privatizācija ir noslēgusies tikai tad, kad ēka ( nejaukt tikai ar atsevišķo dzīvokli ) ir pārņemta savā īpašumā. To var izdarīt vai nu ar biedrības palīdzību vai uz savstarpējā pilnvarojuma. Tas gan ir ilgs process, bet ir vērts pacensties. Šajā gadījumā ( kad ir biedība vai pilnvarojuma līgums ) Jūs esat ēkas īpašnieki un varat skatīties pēc kvalitatīva pakalpojuma ( vai nu apsaimniekot paši, vai apsaimniekot ar Sia palīdzību, vai arī slēgt konkrētu līgumu ar to pašu SIA " Namupārvalde "). Ja rodas jautājumi, droši rakstat, pakonsultēšu, jo šo situāciju paredzēju jau 5 gadi atpakaļ, kad sāku apsaimniekot mūsu kopīpašumus, kuros esmu līdzīpašnieks, kā arī jau apsaimniekojam arī dažus blakus īpašumus.

J Jeļena 08.07.2009

Sveiki visiem. Es arī dzīvoju latgales priekšpilsētā, kuru apsaimnieko Rīgas pašvaldības SIA "Krasta Nami", pilnīgi piekrītu Jūsu viedoklim, ka Krasta nami neko nedara un nepamatoti iztērē mājas iedzīvotāju naudu. Mūsu mājā arī nemazgā grīdus un kāpņu telpā jau smird pēc atkritumiem un dzīvo mušas. Es pati mazgāju savu kāpņu telpas daļu, jo nevaru dzīvot "miskastē" Bet tas vēl kas mums jau 3 mēneši, kā pārdega spuldzes kāpņu telpā pirmajā, otrajā un trešajā stāvos un neviens nereaģē, nemaina, bet Krasta nami neaizmirst piestādīt par apgaismojuma lietošanu kāpņu telpā rēķinus.
Mans piedāvājums pašiem organizēt savus kooperatīvus, bet ja tas ir grūti - visiem apvienoties un nodarboties ar to ir iespēja izvēlēties vienu cilvēku, kā apsaimniekotāju, kurš arī apsaimniekos Jūsu māju, tas var būt viens no mājas iedzīvotājiem, jeb kāda cita persona, kuru pilnvaros visi jūsu mājas iedzīvotāji, jeb lielāka daļa no tiem 51% (pēc plātības jāskaita). Šim cilvēkam lābāk jābūt juridiskai izglītībai, jeb jāpabeidz kādus speciālus kursus. Piemēram man ir juridiskā izglītība, un es daudz ko zinu šajā jomā. Es tagad sāku rakstisko aptauju mūsu mājas iedzīvotājiem, vai viņi ir apmierināti ar SIA Krasta nami apsaimniekošanu un piedāvāju pašiem apsaimniekot savu maju, kā arī esmu gatava izvirzīt savu kandidatūru uz šo apsaimniekotāja amatu. Ja kādam interesē šīs idejas un velmes pašiem apsaimniekot savas mājas jeb ar palīdzību, esmu gatava Jums līdzēt šajā jautājumā. Varat droši rakstīt uz e-mailu, varam visu aprunāt arī pa telefonu, kā arī pie tikšanās.
Paldies par uzmanību,
Jeļena

D Dmitrijs_I 07.01.2010

Es jus saprtotu mums arī ir Krasta Nami 15 gadus, pat tiem 15 gadiem nekādie kosmetiskie remonti netika veikti, apsaimniekošana maksā 0.46 Ls/m2.

Uz mūsu lugumiem kaut ko sataisīt, viņi tikai pieraksta uz papīra kuru pēc tam laikam izmanto tualete

L Liete 15.02.2010

Rīgas pašvaldības SIA "Krasta nami" kapitāla daļu turētāja ir Rīgas pašvaldība, savukārt kapitāla daļu turētāja pārstāvis ir Rīgas domes priekšsēdētājs.
Par Rīgas pašvaldības SIA "Krasta nami" valdes priekšsēdētāju ir iecelts Peteris Bukovskis. Ļoti nepareiza kandidatūra!!!

IEDZĪVOTĀJI esiet uzmanīgi, šis kungs Pēteris Bukovskis MŪSU apsaimniekotāja kompānijas priekšnieks
JŪS NEUZKLAUSOT VAR NOLIKT KĀ "MAZU EZI" PIE VIETAS!

Tāds cilvēks nedrīkst tādā vietā strādāt, kurš nevis RISINA problēmu, bet AURODAMS skrien virsū.

"Krasta nami" jūs varat risināt jautājumus pie INŽENIERA vai GRĀMATVEŽA, tie gan Jūs uzklausīs.

TURATIES TĀLĀK NO Bukovska k-ga...

I Iva 10.01.2011

Aizmirstiet par telefona sarunām ar namu pārvaldi, ar viņiem vajag sazināties tikai rakstiski un iesniegumus jānodod 2 eksemplāros lai jums paliek viens ar parakstu par saņemšanu, tad likuma noteiktajā kartība viņi jums atbildes un reaģēs uz jūsu iesniegumu...

M manastiesibas.lv 14.08.2011

*Latvijas Republikas SATVERSME.*

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. *Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.*

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas *bez jebkādas diskriminācijas*.
...
utt.

Iespējamajiem interesentiem, kuri izvēlas “zināt savas tiesības”:

Manastiesibas.lv » Forums » *Dzīvokļa tiesības*:

Interneta portāls *MANASTIESIBAS.LV* - tā ir arī Tava iespēja zināt savas LIKUMĪGĀS tiesības.