www.sudzibas.lv Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola Ķīmijas skolotāja Marija Fjodorova- briesmīga skolotāja

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola - Ķīmijas skolotāja Marija Fjodorova- briesmīga skolotāja

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskolas ķīmijas skolotāju Marija Fjodorovu nevajadzētu saukt par skolotāju.
Skolotāja ir studente, kas nozīmē viņai nav skolotāja izglītibas .
Skolotāja stundu laika bieži sēž telefonā, vienreiz vadot stundu, viņa paralēli "klausījās" universitātes lekciju par medicīnu.
Ja esi puisis , vari atmest iespējas nokļūt kautcik labās attiecībās ar skolotāju.
Skolotāja izpalīdz meitenēm , ļauj tām pildīt darbus ilgāk . Neesmu drošs, bet ir aizdomas, ka pret meitenēm acīmredzot izmanto savādākus vērtēšanas kritērijus.
Skolotāja atņem tev darbu , ja tu sēdi un lasi uzdevuma jautājumus , nevis uzreiz raksti.
No šīs skolotājas neko neimacīties .
Viņa var pateikt ko nozīme vārds "sārms" , bet nevar
pateikt nekādus sārmu piemērus vai censties paskaidrot teoriju dziļāk.
Sanāk mācīties visu no nekā, jo grāmatā nekā no tēmam nav( paldies skola 2030), un to neliek ņemt līdzi. Uzdevumi .lv ir draņkis šajā situācijā. Un kamēr tu kautko no tā ko tu nesaproti brīvajā laikā iemācies , skolotāja jau ir 30 tēmas uz priekšu
Ši skolotāja ir pazaudējusi manu pārbaudes darbus, un jautājusi " kādi atzīmi es domāju es dabūju "jo darbu nevar apskatīties.
Vidēja atzīme viņas klasēs ir nesekmīga , un bieži 1-2.
Zinu , ka Latvijā skolotāju trūkst , bet vismaz atrodiet skolotājus , nevis cilvēkus kurus tā tikai saukt, kaut arī tādi nemaz nav.

W