www.sudzibas.lv Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola Elma rudzīte - skolotāja, kurai vajag psihisku diagnozi

Rīgas Natālijas Draudziņas Vidusskola - Elma rudzīte - skolotāja, kurai vajag psihisku diagnozi

Elma rudzīte šajā skola māca matemātiku, bet šajā lapā jau par viņu ir sūdzības kā par informātikas skolotāju.
Elma rudzīte ir skolotāja kurai vajag nopietnu palīdzību, nevis darbu izglītības sistēmā.
Viņa savas stundas pārsvarā runā par privāto dzīvi, stāsta savas dzīves detaļas vairāk nekā matemātiku. Ja skolotāja izdomā stāstīt matemātiku, tad dažreiz pati nesaprot kas ir kas un mēģina saprast to kas jāmāca. Skolēni zin par viņas privāto dzīvi vairāk nekā par matemātiku, kas viņiem būtu no viņas jāmācās.
Skolotāja runā sviestu vairākas stundas pēc kārtas, tad ieliek sarežģītu kontroldarbu, par tēmu kuru diez vai pati saprot. Rezultātā vidējā atzīme viņas klasēs ir 3 vai 4.
Šī skolotāja pazemo un apvaino skolēnus, ja Saka ka nesaprotot to ko viņa " māca".
Viņa draud skolēniem, lamā viņus, un runā diezgan aizkarošas lietas.
Visu klašu vecāku strīdi ir daudzkārt saistīti ar elmu.
Šī skolotāja ir draudējusi nogalināt skolēnus, tika iesaistīti vecāki un skolas vadība, bet skolas vadība joprojām nav viņu atlaidusi.

Es saprotu, ka ir grūti atrast jaunu matemātikas skolotāju. Bet kāda ir jēga paturēt skolotāju, kura
nemaz neiemāca matemātiku, un nodara emocionālo kaitējumu skolēniem?

Skolas vadībai vajag saņemties, un atlaist šo skolotāju, un ja iespējams, noorganizēt ārsta vizīti.

W