www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Tek kanalizācija(kanalizācijas trubas)

Rīgas namu pārvaldnieks - Tek kanalizācija(kanalizācijas trubas)

Nopirkam dzīvokļi. Sākam taisīt kapitālu remontu, izradās, ka tek kanalizācijas trubas (kanalizācijas novads).
Zvanījam uz Rīgas nāmu pārvaldnieks, kas apsaimnieko māju, atbrauca pēc pāris dienām, pateica, ka tas nav steidzīgi un aizbrauca.
Katru dienu 1.5 mēneša laikā zvanījam uz RNP, bet viņi neko nevarēja atbilldēt. Ir pagājis MĒNĒSIS UN DIVAS NEDĒĻAS, klientu apkalpošanā jau katrs operators pazīst, kad zvanam. Katru dienu tikai zvani ka stulbenis un klausies, ka nūdeles uz ausīm liek.
Aizbraucam uz ofisu Čakā ielā, uzrakstījām sūdzību, jo vairs nezinām ko darīt un neticam, ka rindas kārtībā mēnešā laikā nevar atbraukt un uztaisīt tas trubas!!!Tas cilvēks, kurš sēž klientu apkalpošana sazinājas ar kaut-kādu priekšnieku un pateica, ka DIVU dienu laikā uzvanīs un pateiks 100% laiku, kad atbrauks. Pagāja ČETRAS dienas un kā jūs domājāt mums piezvanīja?

Atkal zvanam uz RNP un atkal neko nezin, neko jedzīgu nevar atbildēt, bet mums dzīvokļi meistari strādā, kas nevar tālāk darboties, jo vajag, lai trubas samaina...
Kas vispār par uzņēmumu? Kas vispār par attieksmi pret klientiem? Kāpēc rēķini ir tik lielie, bet ka varam dzīvot, kur tek trubas?

Pretīga attieksme pret klientiem, pretīgs uzņēmums!

D

R Ritvars 03.12.2016

Ieteikums. Pašam bija tieši tāda pati problēma tikai at Jūrmalas namu pārvaldi.

Identisks scenārijs kā Jums. es vienkārši paņēmu ar āmuru un izsitu caurumu kanalizācijas trubā (čuguna truba). Izsaucu Namu pārvaldes avārijas dienestu ka no tubas gāžas sūdi. Atbrauca sataisija visu taja pašā diena un apakšējā dzīvokļa kaimiņi vel dabuja kompensāciju par to ka stāvvada vainas dēļ tika nopludināta viņu vannas istaba. kaimiņš bija priecīgs jo par to naudu izremonteja savu veco vannas istabu un es apmierinats tapec ka vareju turpināt remontu. Protams ta ir drastiska metode bet citu variantu vairs nebija.

D Dynamit 06.12.2016

Par par komentāru. Mēs jau par to domājam, jo nedēļa pēc nedēļas paiet, bet ka stāv tas tekošas trubas tā arī stāv. Laikam tiešām nav citu variantu.

R Raimonds R. 01.02.2017

Dzīvokļu īpašnieku pasivitāte un individuālā mājas kopējo problēmu risināšana neko nav panākusi! Dibiniet Dzīvokļu īpašnieku Biedrības, pārvaldiet savās mājas patstāvīgi un izvēlieties(izvēles iespēja var paši pārvaldīt un apsaimniekot)profesionālu apsaimniekotāju, kas darīs visus nepieciešamos darbus. Sistēma ļoti vnk. Dzīvokļu īpašnieki->Biedrība->Apsaimniekotājs/Pārvaldnieks! Biedrība izraksta rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem, katru mēnesi pārvaldnieks izraksta rēķinu par savu apsaimniekošanas daļu, par to summu, kas ir saņemts. Viss vnk, naudu kontrolē biedrība un uzrauga darbus.(Realitāte visu dara pārvaldnieks, tikai juridisko atbildību nes biedrība) Bankā maksājumus izpildīt var tikai no biedrības pilnvarots cilvēks/cilvēki. Pie īsumā izskaidrotā varianta, nauda Jūsu kontrolē un vara arī. Pašreiz ne naudas ne varas! :) Laiks Celties un Darīt ;)