www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Slikts serviss, krāpšana

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss, krāpšana

2016. gada 15. decembrī Rīgas namu pārvaldnieka santehniķis Juris Rudzītis nomainot savienojumu pie centrālā ūdens stāvvada, sabojāja firmas AKVAFOR ūdens filtru, kas bija uzstādīts lai attīrītu ūdeni pirms veļasmašīnas un ūdens boilera , noņēma to un aiznesa to sev līdzi, nenomainot to pret jaunu.
Atbildot uzmanu iesniegumu par šo situāciju Rīgas namu pārvaldnieks raksta:
"Sabiedrība ir izvērtējusi iesniegumā norādītos apstākļus, nav guvusi neapšaubāmu apstiprinājumu Sabiedrības vainai.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Sabiedrība uzskata, ka nav pamata atlīdzināt iesniegumā norādītos zaudējumus, jo Sabiedrības rīcībā nav konstatēti zaudējuma atlīdzināšanas priekšnosacījumi."

Man ir jautājums, kā šādā situācijā ir iespējams pierādīt, ka man bija uzstādīts
ūdens filtrs, bet santehniķis redzot, ka ir to sabojājis, to noņēma un aiznesa prom?

Ar cieņu
Inese Puriņa

I

Latviešu tautas 30.12.2016

Jums jāgriežas uz policiju.

Kā iespējams pierādīt?!? Jums ko, tas filtrs no zila gaisa nokrita? Jābūt taču pirkuma dokumentiem! Un ar tiem uz policiju.