Rīgas namu pārvaldnieks - slikts serviss

Jau gadu lūdzam mājai Madonas 21- nomainīt apgaismošanas spuldzes, no parastām uz spuldzēm , kas darbojas uz kustību.
Diemžēl, mūsu lūgumi paliek nedzirdēt, namu pārvaldnieks izliekas nedzirdam,
Mēs runājam par elektroenerģijas taupību(tais skaitā, naudas taupību ) tikai uz papīra. Apgaismojums darbojas no ŗīta līdz vakaram . Kā rezultātā koprēkins par koplietošanas elektroenerģiju aug, ar katru mēnesi!
Kāpēc blakus mājās var izvietot spuldzes , kas ieslēdzas uz kustību, (Madonas 23, 25, 27) un mūsu mājā to izdarīt nevar!!!!!!!Kādam laikam tas ir izdevīgi?????

V Vecmilgravis Osis. 27.06.2016

Lol paši varat izdarīt, sensoriņus pievienot un viss( ja nemākat) atrodat kādu elektroniķi un samaksājiet, viņš to izdarīs.

R Raimonds R. 01.02.2017

Dzīvokļu īpašnieku pasivitāte un individuālā mājas kopējo problēmu risināšana neko nav panākusi! Dibiniet Dzīvokļu īpašnieku Biedrības, pārvaldiet savās mājas patstāvīgi un izvēlieties(izvēles iespēja var paši pārvaldīt un apsaimniekot)profesionālu apsaimniekotāju, kas darīs visus nepieciešamos darbus. Sistēma ļoti vnk. Dzīvokļu īpašnieki->Biedrība->Apsaimniekotājs/Pārvaldnieks! Biedrība izraksta rēķinus par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem, katru mēnesi pārvaldnieks izraksta rēķinu par savu apsaimniekošanas daļu, par to summu, kas ir saņemts. Viss vnk, naudu kontrolē biedrība un uzrauga darbus.(Realitāte visu dara pārvaldnieks, tikai juridisko atbildību nes biedrība) Bankā maksājumus izpildīt var tikai no biedrības pilnvarots cilvēks/cilvēki. Pie īsumā izskaidrotā varianta, nauda Jūsu kontrolē un vara arī. Pašreiz ne naudas ne varas! :) Laiks Celties un Darīt ;)