www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Safabricēti un nepārdomati skaitli

Rīgas namu pārvaldnieks - Safabricēti un nepārdomati skaitli

Rīga Dzelzavas iela 19 . 5 stāvu māja -55 dzīvokļi ūdens patēriņa zudums par janvāri 2017 .g.ir fantastiski skaitļi 1941.809 m/kubi / Rīgas namu pārvaldnieks uz tālruņa zvanu atbildēja - ka tādi skaitļi ari viniem ir redzami . Ja tā būtu,tad māja būtu nopludināta mēnesa laikā un sabrukusi .. Kas var atbildēt un atrast kļūdu ?

Aigars31 23.02.2017

ja es būtu vējš .:) es zinātu ..
cik var saprat kļūda jau ir atrasta .. es domāju pie vainas ir skaļi izskanējušais jautājums par to vai jūs tīrat zobus vai netīrat..un citas sūdzības par zobārstiem
varbūt kāds mēģināja blusu - nevis noķert bet viņu noslīcināt
bet varbūt audzē marihuānu un gaisa mitrumam
un svaigumam atstāj aukstu dušu vaļā ..un tas lieliski darbojas
un neviens pat nesajutīs jo viss saiet ūdens mikrodaļiņās
un tas darbojas lieliski ,
kā putekļu sūcējs :)))

Latviešu tautas 23.02.2017

Tada paša situacija ar Valdeķu 62: uz 246 dzīvokļiem novembrī 483,642 m³, decembrī - 130,000 m³...

Aigars31 23.02.2017

jā... drīz tirgū parādīsies 5litrīgas vai māzāk litrīgas ūdens pudeles ar kādu fantastisku nosaukumu ... .. nav kautkur izsludināts konkurss lielveikalos par ūdens iepirkšanu ..:)) vai kādā citā mazākā veikalu tīklā.. var jau trubu trubā ierīkot ar santehniķu palīdzību un nelielu sūkni pumpēt uz tuvumā esošu koka garāžu vai nu kaut puskilometru ! .. būs tavs dzirdrais tava ķermeņa apsaimniekotājs ... kautkāds ķederu ūdens :)))

Aigars31 kā parasti ir nogulējis. Jau sen lielveikalu plauktos atrodams "Rīgas dzeramais ūdens", ne jau no artēziskā urbuma viņu ņem. Taču maksājiet vien.

"Kas var atbildēt un atrast kļūdu ?" - un kāda par to balva?

Aigars31 23.02.2017

jādomā uzbums ir pārartēzisks ar ezotērismu kopumā kurš zināmā datumā ir ar īpašām maģiskām spējām.. nu jādomā ceru ka vīrieši tie nav kuri nu tagad uzgriezuši šos nenormālos skaitļus.. bet kas zina .. kas zina... ir jānoliek ziedi pie brīvības pieminekļa .. goda vādrds un jāizdedz kāda svecīte..un jāievēl mūsu zemes kroņmantnieks .. neviens te negrib vairs un ticiet rindas nebūs vai arī būs līdz munameģim