Rīgas namu pārvaldnieks - nekaunība

Pagājšnedēļ pazvanīju uz Rīgas namu pārvaldnieks un pieteicu, ka kāpņu telpā izdegusi lampiņa. Šodien atnāca darbinieks no iecirkņa "Centrs" un pirmājās dzīvoklī, ko viņam atvēra, iedeva spuldzīti. Spuldzīti iedeva pernsionārei un teica, lai skrūvējot paši.

Minesota 11.02.2013

Labi, ka vel spuldzīti tik ātri atnesa. Man bija divas nedēļas jāgaida :)

L Līgucis 11.02.2013

Principāli nemainam paši, jo tas ir apsaimniekotāja pienākums.

M Martux7 12.02.2013

Nu tā ir ar servisu pašvaldību namu pārvaldēs, jāiet pie privātajiem apsaimniekotājiem! :)

A Aleksandrs... 15.02.2013

Varu ieteikt SIA "LatvijasNamsaimnieks" par spuldzēm vispār nedomāju, vienmēr kāpņutelpā gaišs. Paši nāk ar saviem priekšlikumiem kā uzlabot māju un komunikācijas. Nevar salīdzināt ar RNP kur agrāk bijām. Ejat prom pie SIA un apsaimniekošanas kvalitāte būs daudz labāka!

K kliente S. 16.04.2013

Interesanti, kāda tad tam SIA "LatvijasNamsaimnieks" "apetīte" ? Cik šis apskatēs, trubu/ elektrovadu aplūkošanās, kā arī visnotaļ svarīgās "meditācijās " uz pamatkonstrukcijām noraksta ?
Šitās aplūkošanas ar likumu būtu JĀAIZLIEDZ - un JĀLIEK STRĀDĀT - REĀLI savest īpašumus kārtībā ! Par lūrēšanu naudu norakstīt no iedzīvotāju iemaksām NEDRĪKST !

J janka9 18.07.2014

Dibiniet dzīvokļu īpašnieku biedrību un mūkat no RNP projām. Tur kārtība nav un nebūs. Jūsu nauda baro citus!

BondsBonds 19.07.2014

Kāpēc gan ne!! Ja nevari (un citi iedzīvotāji)maksāt, skrūvējiet paši! Vai meklējiet citu pārvaldītāju, kur cenā jau tas tiks iekļauts! PSRS jau sen kā gar kalniem!

X XC3 27.02.2015

Pilnīgs "Sviests", "Rīgas Namu Pārvaldnieks" A. Čaka ielā 42 neesot nevien Tālruņa nummura.
Dīvaina Organizācija, kas negrib komunicēt ar tautu un nav citu iespēju, kā uzdot jautājumu, kā doties turp... ... ...

S saule1965 17.06.2015

Pilnīgi piekrītu - RNP ir liekēžu kantoris, par to šodien pārliecinājos Mārtiņa ielā 7, kad biju lūdzis pagarināt vienošanos par parāda atmaksu, teica, kad jādodas pie Valdes priekšsēdētāja Ivo Lecis kunga, jo paši neko nevarot darīt - murgs galīgais !!!