www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Krapšana, slikts serviss, bojajumi

Rīgas namu pārvaldnieks - Krapšana, slikts serviss, bojajumi

Pēc nakts lietus 29.06.2020 manā dzīvoklī Vecmīlgrāvja 1. Linija 45 (lietuviešu projekts) tika appludinātas sienas pie loga divās istabās un virtuvē.
Tikai nesen tika veikts kosmētiskais remonts. Sazvanīt Rnp izdevās plkst.08: 30 un teica. Ka ieradisies dienests, bet jau ir plkst.15: 00 un līdz šim neviens nav ieradies.
Vai Rnp nevajadzētu pārbaudīt daudzdzīvokļu ēku tehnisko stāvokli?
Kā Rnp atlidzinās zaudējumus par remonta bojājumu?
Un vispār tāda sajūta, ka kāpņu teplā nekad nav darīts remonts, ieejas durvis ir briesmīgā stāvoklī (ir koda slēdzene, bet durvis neaizveras normāli) , veci logi kāpņu telpā, kas jau sen gaida nomaiņu un pakāpeni pie ieejas visi ir salauzti.
Setnieks vispār netīra kāpņu telpas, dažreiz ir daži bezpajumtnieki, kuri darbu veic viņa labā, bet pēc viņiem nav iespējams Strasties kapņu telpā.
Par ko mēs katru mēnesi maksājam naudu remontdarbiem, ja remontdarbi nenotiek?
Papildus foto varu nosūtīt Rnp.

30.06.2020

T

V vitols 01.07.2020

Jūs maksājat, lai viņi varētu skaisti,, dzīvot!
Zinu dažas mājas kur ir šis kantoris un nekur no viņām nav pat izkrāsotas kāpņu telpas, savests kārtībā mājas vizuālais skats.
Paņemt vienu bomzi kas izkrāso nemaz nebūtu tik dārgi.
Viņi maximāli cenšās neko nedarīt.

T tanya34 01.07.2020

Varbūt Jūs varat ieteikt kādu citu mājas apsaimniekotāju?

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 01.07.2020

Labdien! Diemžēl smagās lietavas nodarījušas postījumus daudzās daudzdzīvokļu ēkās un visas tiks apsekotas, ja tas vēl nav izdarīts.
Māju lietus ūdens kanalizācija celtniecības laikā netika projektēta šādam nokrišņu daudzumam, kā arī pilsētas kanalizācijai nav kapacitātes uzņemt šādu apjomu. Šo iemeslu dēļ rodas bojājumi. Kas attiecas uz kāpņu telpas remontu, - šobrīd mājas uzturēšanas plānā nav paredzēta. Primāri tiek uzkrāts un veikti inženiertehniskie darbi, lai nodrošinātu tādu pakalpojumu piegādi kā ūdens, kanalizācija, siltums. Dzīvokļu īpašnieki var lemt par kāpņu telpas remonta nepieciešamību un nepieciešamā finansējumā avotu.

T tanya34 01.07.2020

Ja netika projektēta šādam nokrišņu daudzumam, tad kāpēc citās lietuviešu projektos nav appludinātas sienas? Visu laiku, kad būs lietus, man būs appludinātas sienas un Jūs neko nedarisiet, lai noverst šo problēmu?
Izskatas ka, kāpņu telpas remonts nekad nebija iekļauts uzturēšanas plānā.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 01.07.2020

Kā jau rakstījām iepriekš, daudzās daudzīvokļu ēkās lietus ir radījis postījumus. Tajā naktī Latvijā nolija 40-80% mēneša normas.

T tanya34 01.07.2020

Tad pastāstiet, kāda būs jūsu rīcība, lai šādas situācijas nenotiktu?
Un kur man jāveršas, lai jūs varētu atlīdzināt zaudējumus, jo apdrošināšanas kompānija teica, ka šajā gadījumā tā ir jūsu atbildība.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 01.07.2020

Diemžēl dabas stihijas nav iespējams paredzēt.
Šādā gadījumā nepieciešams sastādīt aktu par saliešanu un bojājumiem, ko iesniegt apdrošinātājam.

T tanya34 01.07.2020

Kur bija paziņots, ka tas bija dabas stihija? Apdrošināšanas kompanija pateica,ka tas ir jūsu atbildība un jums par to jāatbild.

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 01.07.2020

Ja dzīvoklis ir apdrošināts, tad apdrošinātāji arī paši veic tālākās darbības pēc akta saņemšanas.