www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Ignorē ministru kabineta noteikumus

Rīgas namu pārvaldnieks - Ignorē ministru kabineta noteikumus

Man ir radušās domstarpības ar SIA "Rīgas namu pārvaldnieks". Lieta tāda, ka es elektroniski pieteicu prombūtni manā dzīvoklī deklarētajai personai. Norādīju datumu no kura persona nedzīvos un kad atgriezīsies, tad apsaimniekotājam par to paziņošu. SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" manu iesniegumu ignorēja. Kad saņēmu rēķinu par aprīli, tad vel joprojām komunālie pakalpojumi ir aprēķināti par diviem cilvēkiem. Rakstīju atkal iesniegumu un kā par brīnumu tajā pašā diena man atbildēja, ka mans divus mēnešus atpakaļ iesniegtais iesniegums nav pareizi uzrakstīts:
• Prombūtnes pieteikumam ir jābūt pašrocīgi parakstītam iesniegumam;
• Jābūt norādītam konkrētam prombūtnes periodam;
• Jābūt pievienotam dokumentam, kas pamatotu konkrētas personas prombūtni.
Pamatojoties uz MK noteikumiem 1013
„Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu”
12. Dzīvokļa īpašnieks iepriekš paziņo pārvaldniekam par dzīvoklī dzīvojošas personas prombūtni, ja tā ilgst vismaz septiņas dienas pēc kārtas, bet pēc attiecīgās personas atgriešanās informē par to pārvaldnieku. Informācija par dzīvoklī dzīvojošas personas pagaidu prombūtni nav izpau¬žama trešajām personām.

Interesanti, tad kādam ir jābūt prombūtni apliecinošam dokumentam, ja cilvēks atrodas te pat Latvijā? Dzīvo privātā mājā, kur maksā tikai par elektrību un atkritumu izvešanu (nevis no cilveku skaita, bet par kb/m). Varbūt foto, ka stāv pie mājas? :)

Z

Minesota 16.04.2013

Es uzrakstīju iesniegumu un man ar prasīja kaut kādus apliecinošus dokumentus. Arī pateicu, ka MK noteikumos, nav rakstīts, ka tādi jāiesniedz un tad tā dāma KAC aizvērās.

L Liene Bredaka 16.04.2013

Kārtējais p..ēju kantoris. Man ar viņiem notiek sarakste katru mēnesi. Liekās, ka tur strādā idiotu bars, kas nevar atrisināt elementāras lietas.

K kliente S. 16.04.2013

Pieļauju, ka daudzi piekopj šo prombūtnes politiku negodīgi ... man tepat kaimiņos kāda šķietami cienījama kundze (skolotāja) - šitā mānīja apsaimniekotāju, ka viena dzīvo bez dēliņa (kaut patiesībā dzīvoja abi).
Mērķis - samazināt savus komunālos maksājumus, lai kaimiņi godīgie samaksā !
Lai arī RNP ir viscaur peļams kantoris (izzadzēji), bet par to apliecinājuma prasīšanu es gan viņus nenosodu, piekam man tiešām nav nekas pret, ja viņi skolēnu brīvlaikā, kad mana meita ir laukos (protams norādu viņiem konkrētu adresi) papildus nāktu pie manis sev tīkamā laikā un pārbaudītu - esmu es viena vai tomēr ar meitu. Ja viss ir godīgi, kādas problēmas ? Pilnīgi nekādu !