www.sudzibas.lv Rīgas Namu Pārvaldnieks Divos gados nevar iemācīt savus tiešos pienākumus

Rīgas namu pārvaldnieks - Divos gados nevar iemācīt savus tiešos pienākumus

Šīs posts ir adresēts RNP pārstāvjiem - ļoti lūdzu pārbaudīt namu pārzines lauras atbilstību viņas ieņemamam amatam.

Gribēju uzzināt par nama tehnisko stāvoklī. Piezvanīju uz RNP konsultatīvo numuru. Man iedeva nama pārzines konsultatīvo numuru.

Piezvanīju nama pārzinei. Saku, ka gribu pirkt dzīvoklī viņas pārzinātā namā un palūdzu pastāstīt par mājās tehnisko stāvoklī. Viņas atbilde ar paaugstināto toni - "kāpēc jums to ir jāzina? ". Pēc maniem vairākiem argumentiem, viņa Saka, ka strādā tikai divus gadus un neko nezina. Izlaidīsim ritorisko jautājumu, kā divos gados nevar iemācīt savus tiešos pienākumus. Man interesē cits - kā pārzinē vispār var nezināt par mājas stāvoklī? Kā viņa plāno labiekārtošanas/remonta darbus uz kuriem katro mēnesī tiek ņemta nauda, ja pat nezin ko vajag remontēt?

Centijos jautāt par konkrētiem jautājumiem - jumta stāvoklis, ūdensvadu stāvoklis, utt. Meta - visiem mājām jumts tika mainīts 10 gadus atpakaļ. Pēc tam Saka - visu informāciju var apskatīties e-parvaldnieka. Es palūgšu padevēju atsūtīt informāciju no e-parvaldnieka. Pie tādas attieksmēs ļoti šaubos, ka tur kaut kāda adekvāta informācija ir.

Pārvaldniece - Laura. Uzvārdu neatceros, ir tālruņa numurs, varu atsūtīt RNP pārstāvim privāti.

11.06.2020

M Mego izmeklētājs 11.06.2020

Tītars izrāva vārdus no mutes

W waka 11.06.2020

Būsim godīgi - kāds ir redzējis RNP apsaimniekotu māju, kur viss ir kārtībā, nepieciešamie remonti tiek veikti laikā un par normālu cenu, cilvēki ar smaidu sejā runā par uzņēmuma pārstāvjiem un paveikto?! Vai uzņēmuma stratēģija ir gana caurspīdīga un efektīva?
Ja es pirktu dzīvokli Rīgā, tad šī abreviatūra man būtu kā lamuvārds no pārdevēja puses

Ko apsaimnieko rnp?
Nu pēc likumdošanas māja nevar būt bez pārvaldnieka, tās ēkas kurās neviens neparko nekad nevar vienoties, visiem uz visu ir nospļauties un pat nevar uztaisīt īpašnieku kopsapulci, tās mājas parasti nonāk pie rnp, protams, likumsakarīgi, ka rnp visus šos ūķus dabon pilnus ar veciem kašķīgiem penšiem, ūdensvadu un konstruktīvām ēku problēmām, kas velkas līdzi vismaz pēdējās pāris dekādēs, protams mājas uzkrājums ir mīnus 10 tūkstoši, jo vismaz trešdaļa no mājas nespēj vai negrib regulāri samaksāt komunālos, protams viņiem nav reāli šos sūdus izsmelt par kapeikām un neatvēlot tam ilgu laiku un spēkus, un utt utt līdz bezgalībai

Nav teikts, ka pie privātā apsaimniekotāja ir labāk, bet rnp fakts kā tāds man varētu būt pietiekams, lai es atteiktos no šāda īpašuma

Par Lauru neko nezinu, bet nu ir divas monētas puses - var pasūtīt, pateikt neko nezinu, var arī normāli atbildēt, ka diemžēl nevaru detaļās iedziļināties dēļ datu aizsardzības, bet varu pateikt, ka viss ir/nav kārtībā

Rīgas namu pārvaldnieks Pārstāvja atbilde 12.06.2020

Labdien! Mūsu kolektīvā nestrādā neviena namu pārvaldniece vārdā Laura, taču būsim pateicīgi, ja iesūtīsiet privātā vēstulē tālruņa numuru, lai būtu iespējams saprast ar ko šāda saruna ir notikusi.