Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs - Šausmīga kopēju attieksme

Vaicajot zoo barbiniekam par to kāpēc nav apskatāmas kapibaras dabūju ļoti rupju atbildi no cilvēka kurš kopj kamieļus ☹️ bija sajūta ka cilvēks gados salīdzināja mani ar to ko vāc! Atpūta ar ģimeni bija sabojāta! Ar dēliem bijām devušies uz zoo lai apskatītu viņa mīļākos dzīvniekus!

23.04.2023

Good Intentions 23.04.2023

Kā skaņeja tā rupjā atbilde?

G Gulbenietis 23.04.2023

Ja nav apskatāma, tad nav. Šitie paši 23:00 grib alkoholu nopirkt, bet nevar. Pirmais saņem nē. Sākot ar 50to ej na.. Šeit tas pats. Ko atbilde mainīs?

I Ibragims 24.04.2023

Droši vien tas kapibaru gribētājs bija kāds apdzēries apmeklētājs, piemēram A.Kivičs, kuru pašu vajadzētu ielikt būrī un par naudu rādīt.

L Lincijs 25.04.2023

Labākais ir Tallinas zoo, Rīgas zoo nestāv līdzi, 3 gadu laikā esam 2x bijuši un noteikti brauksim vēl, jo gaidam jaunās ekas atvēršanos! Tur visu laiku aug un attīstās zoo, vēl pietam pilsētas centrā! Rīgas jau vecs un ar neko nespēj vairs piesaistīt!

A Andrejsx 28.04.2023

Tikko pamodās kapibaras