Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs - Netīrība

18.08.2019. Bijām Rīgas zooloģiskajā dārzā. Pēdējo reizi bijām kādus 10 gadus atpakaļ, braucām ar domu, ka zoo ir attīstījies, bet... Tādu necilvēcisku attieksmi pret dzīvniekiem un netīrību nebijām gaidījuši. Pelikāni bija pie tik netīras ūdenskrātuves, ka tajā pat iekšā negāja. Baltam lācim ūdens bija netīrs, zaļš un sasmacis! Dzīvnieki visi izskatījās nelaimīgi, tāpēc arī neaktīvi. Vismaz trešdaļa dzīvnieku slēpās, ja arī parādījās, tad to izskats nevienu nepriecēja. Visur kaut kāda rekonstrukcija, kursi bija jābeidzas jau 2018. Gadā (tā vismaz plakātos tur rakstīts) . Ja nav naudas kārtīgi pabarot zvērus, tad nu vismaz sakopt to mājas un voljērus gan varētu. Ekspozīcijas pie dzīvniekiem diezgan nožēlojamas. Visā visumā redzams, ka par zvēriem tur domā maz. Neiesaku braukt un tērēt naudu. Par edošām kafejnīcām vispār negribu runāt - serviss un pārdodamā produkcija zem katras kritikas.

18.08.2019

La

Rolands Veinbergs(lzti) и Aivars Erminsons (lzti) , блондинка Aivars Gontarevs (rnp) не вкурсе что надо подмываться, менять бельё, это же относится и к дамам с Элизабетес 51-10. Вы пытаетесь через пеликана приучить к чистоте данных нацыкосвинопасовым, а то что не сделали их б... Мамашки?

hartijs 19.08.2019

Bērnībā uzaugu Mežaparkā, un mīļākā vieta laika pavadīšanai bija zoodārzs. Man bija iespēja par brīvu tikt iekšā. Tiešām bija zvēru pārpilnība, sakoptība.
Izaugu. Mainījās dzīvesvieta un pēc 35 gadiem atkal apmeklēju zoodārzu. Nu vairs tur savu kāju nesperšu. Neskatoties uz visāda veida pārbūvēm un jauninājumiem,- nav vairs tās auras un šarma, kas bija kādreiz.
Tagad, esmu zoodārza otrajā pusē esošo privātmāju meistars. Bieži esmu tuvumā. Pa otrā stāva logu redzama jaunuzbūvētā savanna. Faktiski gatava, bet ekspozīcijai slēgta. Jo,- Līdaka k-gs gaida valsts finansējumu n-tos tūkstošus lai pabeigtu būvi. Tur sen jau viss kārtībā. Tā ir naudas izspiešana.
Un reizēm tā smirdoņa, kas aplaimo Pāvu ielas iedzīvotājus, bet var jau pieciest. Nav jau inde.

Džozefīne 19.08.2019

Neiesaki braukt uz turieni un tērēties, bet ja tagad neviens nebrauks, viņiem vispār nekādu ienākumu vairs nebūs un tas paskats būs vēl bēdīgāks.

Pacco_al 22.08.2019

Aizver muti!

Sūdzības.lv 25.08.2019

Zooloģiskais dārzs dara ko var, lai dzīvnieki justos labi. Ūdens baseinos tiek mainīts katru nedēļu, tā kā nevajag sūdzēties par tiem. Ūdens paliek zaļš dēļ aļģēm. Pelikāni paši baseinu pietaisa, un ja gribētu, lai tas visu laiku ir tīrs tad tas būtu jāmazgā katru trešo dienu. Baroti dzīvnieki tiek ļoti labi, bieži vien tie pat visu neapēd. Baltais lācis, ja tiktu pārvietots uz citu aploku tad viņš aiz satraukuma varētu nomirt. Dzīvnieki ir netīri, jo tiek vārtās pa zemi vai izvēlas gulēt, kur tikko nokārtojušies.
Labs zoodārzs ir tāds kur dzīvnieki var paslēpties, tāpēc nevajag sūdzēties par to, ka neredz dzīvniekus.
Tāpēc lūdzu nevajag domāt, ka zooloģiskais dārzs ir vieta kur par dzīvniekiem nerūpējas.
Pirms vairāk nekā 20 gadiem lauvu mājā, kur tagad dzīvo divas lauvas dzīvoja vairāk nekā 3 lauvas un tā ir dzīvnieku spīdzināšana.

Je jennifer1 21.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības ([email protected])) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, tostarp īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogi, vīzas, skolu diplomāti un citi produkti daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Sazinieties

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Sazinieties

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.