Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Sodien braucu ar 222 businu no lidostas uz autoostu. Bija 2 somas un 4 gadus vecs berns. Ta ka ara sniegs,zabaki nav tie tirakie.Berns dancinadams kajas paris reizes pieskaras stienim. Soferis daudzu cilveku prieksa lika man to stieni notirit. Paris minutes velak vins man saka lai apmaksaju bileti 4 gadus vecajam bernam. Kad es pasaku vinam tikai 4, tas man liek vinu panemt klepi,kaut gan man jau divas lielas somas klepi. Bruacu 11.02.2018 apmeram 18.30 no lidostas

J

C critical thinker 11.02.2018

kārtējais...

Ja ir tik daudz bagāžas, ka nespēj paņemt klēpī bērnu, tad esi tik laipna un apmaksā bagāžas pārvadāšnu atbilstoši noteikumiem!

J Jkra1984 11.02.2018

Ne jau somas tur ta beda, tas uz gridas var nolikt,bet berns ari ir cilveks un vinam pienakas vieta sedesanai. Un nedod dievs kur pieskarsie,liek tirit busu! Nekad neesmu bijusi ta nevizigaka pasaziere ar bernu,vienmer skatos lai viss ir kartigs.

Bērns nemaksā par braucienu, tātad viņam nepienākas vieta.