www.sudzibas.lv Rīgas Meži Valsts valodas neievērošana

Rīgas Meži - Valsts valodas neievērošana

Gribētu pasūdzēties! Bijām pasākumā Mežaparkā šodien 4 . maijā! Viss forši, bet atrakcijas un spēles daudzviet krievu valodā! Mani bērni nesaprot krievu valodu un jutās ļoti slikti un apbižoti! Vai tiešām nav jāievēro likums un jāorganizē pasākumi valsts valodā! Latvijā ir viena oficiāla valoda - latviešu! Bieži jūtos kā tūrists savā valstī - skumji. ..

G ggggggggg 05.05.2015

Es varu pat saderēt, ka gada laikā viņi valodu un valsts vēsturi iemācīsies tā, ka pat dažam labam latvietim neērti paliks viņu priekšā. Tikmēr liela daļa krievvalodīgo joprojām uz jautājumiem atbildēs: я не понимаю, можно по русски?

Latviešu tautas 05.05.2015

Vismaz māju uzcēla nevis kaut ko okupēt mēģināja.

А ты хоть в курсе что в Риге целые микрорайоны построили военные оккупанты - военные строители стройбата? Например, 12-тиэтажки на Югле и у бывшей 6-й больнице на улице Дзирциема...

Latviešu tautas 05.05.2015

А ты слышал как они "бортонули" финнов? Рассказать? Это было опубликовано в латвийской печати:
Лет так 15 назад из Сомали в Финляндию прибыла группа мужчин. Беженцы. Все в европейских костюмах. Переговорили, сообщили что они перевезут в Финляндию свои семьи. ОБЕЩАЛИ ЧТО ВСЕ ВЫУЧАТ ФИНСКИЙ ЯЗЫК!!! Прошла пять лет. В пригороде Хельсинки беженцы обосновались районом, переезжали не семьями, а деревнями, то есть кланами, по сотни человек в клане!.. Приехали финские инспекторы, все беженцы ходят в национальных сомалийских одеждах... На вопрос "Почему вы не учите финский язык?" последовал ответ "А зачем? Мы прекрасно обходимся нашими, родными языками: а финский нам не нужен!"

А ты за меня не беспокойся: латышским я владею великолепно, изредка и здесь пишу. Просто меня ваши знаки долготы бесят. А это говорит о том что латышский язык довольно примитивный, молодой. Погодите: ещё лет пять и ваша молодёжь превратит его в инглат. Жаль что латышский лет через 15 вымрет. Коммунисты его 50 лет берегли. А он то уже сдаёт в конкуренции...

RIP, latviešu valoda!

RIP, Latvijas republika!

Lai dzīvo mana Dzimtene - Latvija!

G ggggggggg 05.05.2015

Situācijas apraksts tieši kā par krieviem Latvijā. ''Priekš kam man valodu mācīties, ja man tā pat ir labi'' .
Cita acī skabargu redz, bet savā baļķi neredz. Te jau pietiek tādu, kas sēž uz krāsotiem soliņiem un veikalā kliedz, ka ''maisiņš vaig'', kur tad nu vēl tālāk. Vēl lepni kliedz, ka kļūdas pēc pasē rakstīts, ka Latvijas pilsonis.

Latviešu tautas 05.05.2015

'Priekš kam man valodu mācīties, ja man tā pat ir labi'' .

Man ar latviešu valodu viss ir kartībā!