Rīgas Kore

Ja Jūs vēlaties sadarboties ar kompāniju, kur darbinieki neko nesaprot no nekustamo īpašumu tirgus, kā arī spamo, ievāc objektus no www.ss.lv, un www.reklam.lv, uzdodot tos par savējiem, un prasot komisiju lielu, un ja Jūs nejauši gribēsiet saņem čeku par pakalpojumu, tad Jums vēl noplēsīs PVN, krāpnieki. Paprasiet vai tur kādz maz māk tirgot? Viņi māk tikai pārdod telefona numurus un adreses. Papētat cik šajā kompānijā oficiāli strādā darbinieki. tur ir apmēram 100 idioti. (Kauna traips Latvijas Tirgū)

I Igors 09.06.2006

Piekrītu, biju ielicis reklāmu, kad pērku zemi Rīgā, mājas būvniecībai, un tad man 2 gadi nāca spams uz e-pastu par dzīvokļiem, visādiem īres objektiem, bet tikai ne par zemēm. Gribēju atreģistrēies, bet tur prasīja sms adresi, un tad man arī sāka šis spams nākt uz telefonu. Spameru kantoris. Kāpēc policija viņus neaptur?

E EVA 22.07.2006

Ha ha ha , kādam idiotam jābūt gribēja lai nenāk piedāvājumi un tāpēc iedeva savu sms adresi, jautājums tikai kāpēc lai neiet uz e mail , bet uz telefonu vai?

I info 22.07.2006

intresanati kas tad cilvēku izpratnē ir mākleru darbs, viņi meklē objektus un pardod jau gatavus tāpat kā maizi veikalā var npirkt gatavu, bet var cept pats.Pirms pieņemt mākleru pakalpojumus varat paši meklēt apstaigāt kāpņu telpas vai kāds nav izlīmējis ka vēlas izzīrēt, avīzes internetā, nevarat atrast? tad kāpēc lamājat tos kas jūsu vietā to visu ir izdarījuši un pasniedz uz paplātītes, kā maizi veikalā jau izceptu un sagrieztu par ērtībām ir jāmaksā. Pie mums mākleru biznes ir neaatīstijies bet ārzemēs cilvēki nolīgst māklerus pat tad ja ir jau atraduši īpašumu ko iegādājas un maksā par to ka mākleris viņa vietā sakārto dokumentus.... Pie mums cilvēki uzskata ka mākleriem viss jādara par paldies un vēlams klientam piemaksāt par to ka tas pie viņa vērsies

A Anete 31.07.2006

emm, atteikties jau no spama mēs nemākam, nu ja. Cik es zinu, salīdzinājumā ar citām "firmām" šī vismaz ir droša - ka nav nekādu krāpšanu. Un tiem, kas kaut ko saka par to, ka viņi kādam nozog sludinājumus, tad ir jautājums - Jūs bez Rīgas Kores šo sludinājumu būtu atraduši??? Maksā par to, ka tev pašam nav jāmeklē sazin kur iespēja noīrēt dzīvokli... O_o

A alana 02.08.2006

taa jaua rii ir, piemeram, pagaajushaa gadaa noiireeju pie viena tantuka dziivokli... nu.... ziniet - latviski vaardu ij nav, kaa lai izstaasta, kaa naudas taupiishana man atkodaas liidz kaulam...vot! a, riigas koree laipna apkalposhan un veel arii par saimnieku daudz maz cilveeki savu priekshstu pasaka.... ij vairaakus variantus piedaavaa saliidzinaashanai... ne jau arii vinji tos dziivokljus dzemdeet var...pietam - zagts tak nekas netiek... ne jau riiigas korei iire jaamaksaa.. tik par pakalpojumu...tojesk par laika ietaupiishanu un visaadu variantu paarbaudiishanu tavaa vietaa... luuk...

A alana 02.08.2006

1 11 02.08.2006

www.reklama.lv, www.ss.lv tie ir tie divi saiti kurus regulāri pārbauda Rīgas Kore to varat darīt jūs paši , jo saimniekus atrast nav nekāda problēma ja vien ir vēlēšanās, nav tad nepārmetiet ka kāds to izdara jūsu vietā un par pakalpojumu prasa naudu, jo par velti ir vienīgi siers peles slazdā, Es personiski ari meklēju dzīvokli izpētiju visus variantus www.ss.lv kas varēt būt saimnieki tad izpētiju www.rigaskore.lv lapu un atradu šiem dzīvokļiem arī bildes lai pirms braukšanas pie saimnieka jau būtu aptuvens priekštats par to kas mani tur sagaida, tā man rīgas kore pati to nemaz nenojaušot palīdzēja. Galvenokārt viņu datu bāze balstās uz www.ss.lv

J Janis 18.08.2006

Jaa tas ir spams, bet no taa var ljoti vienkarshi atteikties. E-pastaa aizsuutiet atbildi ka neveelaties sanjemt vairs nekaadu informaaciju un viss. kopsh brīža kad aizsūtīju man nav atnākusi neviena zinja no vinjiem. Jums spams citam ljoti eerts veids kaa sanjemt informaaciju.

M Maruta 13.04.2008

Tas pats ir arī ar SIA MP Fonds, vismaz tajā ziņā, ka tur oficiāli strādā tikai daži darbinieki, bet pārējie tiek čakarēti no uzņēmuma vadības puses.