Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Pedagoģiski medicīniskā komisija - Augstprātīga, nelaipna attieksme

Labdien! 12.04.2023. Ap pl. 16: 00 piezvanot Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta pedagoģiski medicīniskā komisijai uz tālruņa nr. 67037322 darbiniece atbildēja augstprātīgā, neiecietīgā un nelaipnā tonī, lai klients pats meklē informāciju interneta meklētājā google par pedagoģiskas med. Komisijas darbu, jo bērns mācās 6. Kl. Un uz pašvaldības komisiju tas vairs neattiecas. Telefoniski tika uzdots jautājums par pašvaldības pedagoģiski medicīniskā komisijas darbu saistībā ar bērna pieteikšanu komisijai, kura pirms trīs gadiem jau bija izsniegusi bērnam atbilstošu atzinumu speciālai programmai. Lūdzu izvērtēt darbinieces rīcību, vai šāda komunikācija atbilst ētikas un labas pārvaldības principiem – “”pasūtot” klientu meklēt informāciju google.

B Bez_vārds 12.04.2023

atrast googlee informāciju nemāk, a sūdzību uzrakstīt māk. :D :D :D sviests ne cilvēki. :D ieliec smadzenes, beidz vienreiz dzemdēt :D

J Juška 10.11.2023

Kāds varens uzdirsiens. Laikam no tās iestādes nāc.

T taisnibascinitajs3 12.04.2023

Valsts un pašvaldības iestādēm labāk nezvanīt darbadienas beigās, kundze noteikti ātrāk gribēja mājās.