www.sudzibas.lv Rīgas 85 vidusskola Balss pacelšana pret bērniem

Rīgas 85 vidusskola - Balss pacelšana pret bērniem

Esu loti sašutusi vedot meitinņu uz šo skolu,turklāt viņa ir pirmklasniece.. Tātad aizgāju ar ģimeni uz koncertu un redzu ka pati skolas direktore rausta,bļauj manu meitu un turklāt pa dibenu sita..manai meitai vajādzēja uzstaties skolas koncertā latvijas godā ..piegāju pie direktores un teicu :kas tās pa letam ka sitat mazu meitu!!!!!jūs vecā kaza direktore tā uz manis uzbrauca ka iesita man pļauku .. Un teicu ka uzrīdīšu policiji..pasaukšu beztabu utt a viņa tik smējās un bļaustījas..un turklāt arī mans dēls mācijas 85 viduskolā..viņam mācija matematiku skolas direktore aija makšane ,bet tas bija pirms 4 gadiem atpakaļ.viņa tik kliedza par katru sīkumu kurš viņai nepatika nu pīlnīga šmara ir tā stulbā vecene...pat kauns viņu uz to skolu ir vest .tagad mana meita iet rīgas teikas vidusskolā tur ir ļoti jauki skolotāji..un patikāmi klausīties atsauksmes par teikas vidusskolu, un tāpat mans dēls aizgāja uz 6. Klasi uz 84 vidusskolu tur ir ļoti patīkami skolotāji ..sirsnīga jauka direktore..nevis kā :: Rīgas 85 vidusskolā..neisaku iet uz šo skolu dēļ debīlās skolas direktores aijas makšānes dēļ!!!!!!!!!

A Agate 123 18.11.2012

Ne vinņa uz viņas uzbļāva tapec ka vina gaja uz skates dziedat

V vikings35 18.11.2012

Cienījamā, Agate!
Vai Jūs esat beigusi kādu skolu, vai arī esat maza meitenīte, kurai nepatīk mācīties skolā?Jūsu rakstā ir tik daudz gramatisko kļūdu, ka to lasot var acis izmežģīt!Vai tiešām nav iespējams pamēģināt rakstīt bez kļūdām?Neesmu perfekts, pašam arī ir kļūdas, bet Jūsu raksts ir ārpus katras kritikas.Saņematies, lūdzu!
Pats esmu beidzis 85vsk., un neko sliktu par to nevaru pateikt.Nav nekāda super augstā skola, bet nav arī nekāda šausmu bedre, kā esat to aprakstījusi.
Nav forši, ka savas emocijas izgāžat publiskajā telpā, un nav nemaz zināms kāda bija šī aprakstītā situācija, jo otras puses viedoklis nav pieejams.
Iesaku nomierināt nervus, un dzīvi tvert vieglāk, jo pēc savas pieredzes(8 gadu darbs ar bērniem), varu pateikt, ka ideālu bērnu nav, un tādas histēriskas mammas kā Jūs(atvainojos, ja aizvainoju), kuras savus mazos"eņģelīšus" uzskata par ideāliem un neaizskaramiem, reāli tracina.Protams, bērnu nedrīkst sist, arī mammu nē:), bet ir daudz jautājumu šajā stāstā, kurus laikam neviens tā arī neatbildēs.
Uzreiz varu pateikt, ka neesmu nekādi saistīts ar šo konfliktu, neesmu ieinteresētā puse, bet mani vienkārši nokaitināja manas skolas nomelnošanas, kuru veic cilvēks ar tik šausmīgu izteikšanās manieri, un pilnīgu analfabētisku rakstīšanas manieri(atvainojos, ja atkal aizvainoju)

M mja 18.11.2012

pamulki, neesiet iedomajusies, ka krievvalodiga raksta? ko par valodu piesejaties. labak skatieties, ka bernus audzina- toposas urlas, kuriem jau skolas problemas.

A Agate l23 18.11.2012

Tu arī esi liela šmara mja, es neesu urla, bet latviete.. Es pabeidzu 2 specskolu!!! Tā ka man ir izglitība un em protu rakstīt! Es to direktori vinreiz satikšu uz ielas...

H Hseams 02.03.2017

"Em protu rakstīt. Em neir urla es ir latviete"
Jūs dzemdēja ar betonēšanas metodi?

A Agate l23 18.11.2012

Viņai vajadzēja dziedat krievu šansonu, bet vina gribēija dziedāt folkloru

A Agate l23 18.11.2012

Gangsta reps vinai ļoti patīk

R ralfss 23.11.2012

Cik saprotu tas notika 2012. gadā?
Ja, jā tad tas nebija sen, pirms dažām dienām. tad kā jūsu meita var dabūt jau ļoti labas atsauksmes no citas skolas?

M mja 02.01.2013

Agate123, nu neproti tu, kakjit, rakstit, neproti :(((
Sarezgitibas zina latviesu valoda ir gruta valoda, un ne katram iebraucejam ir pietiekams smadzenu daudzums un kvalitate, lai spetu to apgut kvai pienaciga limeni.

H Hseams 02.03.2017

Pēc frāzes "Kvai pienaciga liemeņi" es pēkšņi sapratu, kāpēc iebraucēji, ejot prom, neiznīcināja visas ēkas.
Tas tika izdarīts, lai tur dzīvo Anālāgate123

M mkempele 30.01.2013

Agate, es mācos šajā skolā.Man matemātiku māca direktore.Direktore ir normāls cilvēks!
Varbūt jums pašai nav kaut kas ar galvu kārtībā?

L Lostoms 18.08.2013

Sveicināta, cienījamā sūdzības rakstītāja!

Esmu absolvējusi Rīgas 85.vidusskolu 2012.gadā un varu ar tīru sirdi pateikt, ka šī ir viena no labākajām rajona skolām - tajā ir daudz jauku skolotāju, bērniem ir interese apgūt mācības, jo pasniedzēji vienmēr izdomā kādu radošu risinājumu/ pieeju. Tāpat ir daudz dažādu ārpusskolas pasākumu, pulciņu un citu aktivitāšu.
Neizprotu Jūsu nepamatoti nikno attieksmi pret direktori, piedevām - Jūs varētu tikt iesūdzēta tiesā par to, ka fiziski aizskārāt cilvēku, t.i., skolas direktori. ;-) Ja Aija Makšāne šādi rīkojās, tad tam noteikti bija savs iemesls, jo bez iemesla viņa noteikti neuzkluptu Jūsu bērnam.
Veiksmi turpmāk un žulti, lūgums, izliet kaut kur citur. :)

V Vija.V. 18.08.2013

Cien. sūdzības autore! Paskatieties uz situāciju no malas, kāda ir Jūsu balance notikušajā. Dēls bijis spiests mainīt skolu, meitiņa arī, jūs tikāt pazemota.
Cik saprotu no jūsu nedaudzajām k''lūdiņām tekstā, tad strādājat vienkāršu darbiņu. Tādu atradīsiet arī ciru, ja nāktos šo zaudēt. Bet godājamā skolotāja var gadīties, sēdēs Maximā līdzās Jums. Tāpēc viņa tagad cenšas jūs iebiedēt, lai nevirzat lietu tālāk.

Marš uz Bez Tabu!!
Lai kas Jūs būtu, Jums arī ir tiesības uz vārda brīvību u.c. tās pašas tiesības, kas pārējiem cilvēkiem. Draudēt gan ir stulbi.

Nandia 18.08.2013

1. Šausmas. Nu kur tā var rakstīt? Bērni skolā tik daudz kļūdu nepieļauj, kā šeit pieaudzis cilvēks. Nu, piedodiet, kaut kāda totālā degradācija. Jūs tak izsakaties publiski. Vai pašai nebūs kauns, ka citi tik daudz Jūsu kļūdas redz? Attiecīgi Jūsu sūdzību arī uztveram tik pat nereāli, kā tekstā entās kļūdas.
2. Vija.V - ko īsti līdzēs BezTabu? Vai tā ir kāda super iestāde, kas risina visu problēmas? Vai tad šobrīd cilvēki vairs nespēj normāli risināt konfliktus un citas lietas? Vai pēdējais glābiņš ir tikai BezTabu, Tautas Balss un visādi šie skribeļu portāli Twiter, Facebook un vēl sazin kādi mēsli. Vai māmiņa nespēj sadabūt rokās tos, kas konflikta laikā bija blakus un visu redzēto var apliecināt vai noliegti. Lai nomelnotu cilvēku, vispirms ir jānorāda fakti. Kur ir tie vecāki, kas redzēja, ka Jūsu bērnu sit? Kur ir tie vecāki, kas redzēja tālāk9 konflikta norisi? Kur? Ir?! Nu bet tad, lūdzu, saskribelējat iesniegumus un nododat tos policijā un kur tur vēl var par šo sūdzēties. BET, ja neviena nav, tad šeit viss skaidrs. Provokācija un nomelnošana. Fuj. Ak, jā - kā audzināts, itkā pieaudzis cilvēks, turklāt vēl divu bērnu māte, kam jādod piemērs bērniem var saukt par 'shmaru' pieaugušu sievieti, kas iespējams pašas mātes vecumā?!?!? Tad jau skaidra lieta par ko varbūt īstenībā Jūsu meita dabuja pa dibenu - varbūt ņem piemēru no Jums un lamājas necenzētiem vārdiem uz citiem bērniem. Un, atvainojiet, skolotāji ar nav roboti, ja metas satrakojusies sieviete virsū un lamu vārdi bērnu priekšā vienkārši kā izkārnījumi birst, tad kā lai neuzšauj pļauku?!?!? Totālas degradācijas pierādījums nr2 :(((
3. Vija.v - kāda vārda brīvība? Par te vārda brīvība?!?! Kāds tam ar šo sūdzību sakars?!?
Ja domājat, ka par katru notikumu, ko pats cilvēks sev izraisījis ir jāiet un ar plakātiem uz ielas jāmāžojas, vai jārāda pa tv! Nu netaisi cilvēk sev tās problēmas un būs viss ok. Vārda brīvību skatos ka sāk uztvert visi kam tik gribas uzmanību. Drīz man parastam normālajam cilvēkam tiks atņemta mana visa veida brīvība, jo jau tagad tv un nets tik vāras par plikpupainām meitenēm kas skraida riņķī savus pupus visiem sejā bāžot, vai geji, kas mūžīgi pieprasa ievērot viņu tiesības uz attiecIbām un reklam3jas uz nebēdu. Lūk par k9 ir palikusi vārda brīvība, cilvēka tiesības utt.

V Vija.V. 19.08.2013

Cien. direktore! Tādu uzvedības stilu, kādu var atļauties vienkārša strādniece, jūs nevarat! Jums jāattaisno piemērotība amatam, izejot ar humoru un cieņu no sarežģītām situācijām. Teikšu vēl vairāk-jums ir ārkārtīgi paveicies, ka pretiniece bija vienkārša neizglītota, savas tiesības nezinoša sieviete.
Veiksmi darbā!

Nandia 19.08.2013

Vija.V, sorry, bet jūs atkal kaut ko par ne to :))

V Vija.V. 19.08.2013

kāda sagadīšanās, problēma gadu veca, turklāt nandias komentārs tiek iekakāts tieši 2 min pēc tam, kad es uzšķiru sūdzības savā datorā. vai tik jūs neesat apnicīgais m.iķelsonu (a.ija un vīrelis) pāris no mārupes, kam patīk izklaidēties, sekojot mērķauditorijas datora apmeklētajām ip adresēm.
un tagad pierādi, nandia pretējo.

Nandia 19.08.2013

Vija.V, atvainojiet, bet navajag slimot ar zvaigžņu slimību - kam vajadzīga info no jūsu datora, jūsu IP utt. ?!?!? Kam????? Slimīgas iedomas pasaules nabas statusa meklēšanā. Ha!
Atverot acis ašāk var redzēt saita kreisajā pusē esošo kolonnu ar norādēm kādas sūdzības ir komentētas pēdējas. Lūk atvēru, izlasiju un izteicu savu viedokli.
Iesaku jums uzcept kādu baigo tēmu un iet uz BezTabu un vēl zin kur, lai beidzot jūs pa tv parāda, lai tā zvaigžņu slimība jums būtu pamatota.
:))))

S smīkņa 19.08.2013

Bija jau mums te kādu laiku atpakaļ sava Zvjozdočka, nez vai Vija.V. nav tas pats Djakons tikai ar jaunu segvārdu: http://www.youtube.com/watch?v=tjwdziF2gxc

V vils 20.08.2013

nu jā. un man savukārt joprojām ir seb bankas kreditēšanas atbildīga darbiniece, kura nemaldīgi zina, ko daru savā datorā pēc tam, kad no tā logojos oho, draugos utml vietnēs.
Kā jau viņas vīrs (kurš aiz apr'ēķina apprecējās) pareizi atzīmeja-nekrietnele ar lielu muti un taukainām roķelēm.

V Vija.V. 20.08.2013

Nu to, kuram no mums taisnība, parādītu tikai IP analīze. Jums par sliktu runā fakts, ka uzcepāt steigā smieklīgu īsu komentāru tieši pēc manas atkārtotās ielogošanās saitā, nevis drīz pēc tam, kad ierakstīju komentāru. Tas nebija svaigākais komentārs tajā brīdi, kad izvēlējaties to "komentēt". Otrkārt, ja neesat nelaimīgā hakere m.iķelsone no bankas, un mana datora aktivitātēm pieejas jums arī nav, tad ir dīvaini, ka sekojat līdzi šai vecajai sūdzībai. Un sekojot līdzi, vairāk uztraucaties nevis par apsūdzē'jumu, bet jūsu identitāti un jums piedēvētajām darbībām. Tas viss ir aizdomīgi, cienītā feika kundze. Ja jums nav ko slept, tad logjaties no īstā vārda turpmāk un ar pierādāmu IP adresi.

S smīkņa 20.08.2013

Vija, tev valdība nav čipus visos galos sabāzusi?
Lai visādi bankas darbinieki neskanētu tavu IP adresi un vairs nerakstītu savas ģeķības, turpmāk, pirms ej internetos, iesaku galvā uzvilikt alumīnija cepuri. Tad viņi vairs nevarēs tavas domas noskanēt.