www.sudzibas.lv Rīgas 85 vidusskola Balss pacelšana pret bērniem

Rīgas 85 vidusskola - Balss pacelšana pret bērniem

Esu loti sašutusi vedot meitinņu uz šo skolu,turklāt viņa ir pirmklasniece.. Tātad aizgāju ar ģimeni uz koncertu un redzu ka pati skolas direktore rausta,bļauj manu meitu un turklāt pa dibenu sita..manai meitai vajādzēja uzstaties skolas koncertā latvijas godā ..piegāju pie direktores un teicu :kas tās pa letam ka sitat mazu meitu!!!!!jūs vecā kaza direktore tā uz manis uzbrauca ka iesita man pļauku .. Un teicu ka uzrīdīšu policiji..pasaukšu beztabu utt a viņa tik smējās un bļaustījas..un turklāt arī mans dēls mācijas 85 viduskolā..viņam mācija matematiku skolas direktore aija makšane ,bet tas bija pirms 4 gadiem atpakaļ.viņa tik kliedza par katru sīkumu kurš viņai nepatika nu pīlnīga šmara ir tā stulbā vecene...pat kauns viņu uz to skolu ir vest .tagad mana meita iet rīgas teikas vidusskolā tur ir ļoti jauki skolotāji..un patikāmi klausīties atsauksmes par teikas vidusskolu, un tāpat mans dēls aizgāja uz 6. Klasi uz 84 vidusskolu tur ir ļoti patīkami skolotāji ..sirsnīga jauka direktore..nevis kā :: Rīgas 85 vidusskolā..neisaku iet uz šo skolu dēļ debīlās skolas direktores aijas makšānes dēļ!!!!!!!!!

S smīkņa 22.08.2013

Vija, nejauc, to ļaudis par tevi nevis taviem imaginārajiem draugiem runā.

P Pipars 22.08.2013

Neredzu, kāda gan būtu tava daļa viņas atklātībā par savām gultas lietām, ja vien tu neesi tajos pasākumos piedalījusies. Nav jau padomija, tas, ka Latvijā nodarbojas ar seksu, vairs nav nekāds noslēpums. Vai arī viņa ielīda tava vīra gultā? Tur tā vaina?

V Vija.V. 25.08.2013

aber kas par hipotēzēm priekš notikumos neiesaistītas psihiski veselas personas. nekad neesmu strādājusi vai gulējusi kopā ar minētajām personām.
Kā lai es zinu, kādu motīvu vadīti šie ļautiņi portālā oho meta ārā fragmentus no manām SMS. Varu tikai minēt, kaut iemesli man nešķiet tik būtiski kā pats fakts. Varbūt mātīte baidīja mani prom no iepazīšanās portāla, lai neaizēnoju tās aizpampušo vaigu, tēviņš-lai nesāk iet labi bez viņa?

E emi23 20.01.2016

Labdien!
Es vēlos piebilst, ka Rīgas 85. vidusskolas direktore ir saprotošs cilvēks, kurš pilda savus darba pienākums.
Zinot, Aiju Makšāni kā skolas direktori un skolotāju man nav nekādu pretenziju pret viņu.
Iespējams, ka pienākumi bieži vien netiek izpildīti, bet visu vienā dienā izdarīt nevar. Paldies.