Rīgas 45. vidusskola - Tālis Veismanis

Tiku ar direktora rīkojumu atbrīvots no darba šai skolā. Tiesa rīkojumu atzina par prettiesisku. Gribu redzēt cik bijušam Rīgas domes deputātam no vienotības vajadzēs laika lai izpildītu tiesas spriedumu un samaksātu naudu ?

P penkules pedofils 45 08.12.2013

Direktoru Veismani pašu sauvlaik atlaida no darba Smiltenes mūzikas skolā par zagšanu, ar Smiltenes domes lēmumu, interesanti ka tas viņam netraucēja tai pat gadā kļūt par Rīgas 45 vidusskolas direktoru. Parasti uz šādu amatu ir konkursi, interesanti kādi bija pārējie kandidāti?

Rīgas domes deputāta T, Veismaņa no vienotības reemigrācījas plāns? Lai pats tad ar maksā par savām kļūdām. Veismani esi vīrs .

M Magonee 08.12.2013

E s veel paaris tuukstosus moraalo kompensaaciju buutu prasiijis.

A Avīze ziemeļlatvija. 08.12.2013

Laikam tai skolā var strādat tikai tie kas mak veismanim pa...ļu bučot. tur jau bija karš ar skolas psiholoģī, .

S Smiltis 09.12.2013

Atkal no valsts tiks samaksāts 3000ls uzskatu ka direktoru ar rīkojumu jāpadzen, tāpat kā to izdarīja Smiltenes dome.