www.sudzibas.lv Rīgas 45. vidusskola Rīgas 45. vidusskola

Rīgas 45. vidusskola - Rīgas 45. vidusskola

Pērn 25 oktobrī ar direktora rīkojumu tiku atbrīvots no darba šai iestādē, tiesa atbrīvošanu atzina par prettiesisku un darba attiecības pārtrauca ar šā gada 3 aprīli. Vērsos pie 45 vidusskolas ar vēstuli ka būtu par šo periodu jāizmaksā alga. Takā atbildi līdz šim nav sniegta domāju atkārtoti vērsties tiesā , informēt valsts ieņēmumu dienestu kā ari darba inspekciju. Pievienoju vēstuli ko sūtīju darba devējam.

Komentāri (4)

Sardele 20.05.2013

Ej dirst.

K Krauķšķe 20.05.2013

Cik zinu skolas direktors Tālis Veismanis ir tagadējais Rīgas domes deputāts no vienotības un kandidē arī šajās vēlēšanās ar 22 numuru no vienotības saraksta Rīgā? Šo varētu pieskaitīt pie vienotības labiem darbiem? Tas Sardelei muļķu pasaulē nesot daudz, bet viņi mākot tā izvietoties... Palasīju Sardeles komentārus nu cik slimam jābūt cilvēkam ?

A ar hi vā rs . sc 20.05.2013

Paskatās Tautas Balsi arhīvā, raidījumus 21.06. 2012. 7. 08. 2012. ka arī 13. 09. 2012. Nu vienotības deputāts izgāzās kā veca sēta. 13 septembra raidījumā tos jau var uzskatīt par draudiem no deputāta Veismaņa puses. 'Es no viņa tikšu vaļā!? '

O onof 20.05.2013

Rīgas domes deputāts un nepilda tiesas lēmumu? Paskatījos google Tautas balsi patika veismaņa' es te nesmu' . Saimniecības daļas vadītājas ivetas grinbergas ' strādnieks patvaļīgi nokrita' nu kur vē stulbāk?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes