Rīgas 41. Pirmskolas izglītības iestāde - Attieksme

Tas ir ārprāts kas notiek šajā iestādē. Ejot pakaļ bērniem, pat aiz aizvērtām durvīm var dzirdēt kā vadītāja apsaukā un pazemo savus darbiniekus. Nav brīnums ka šajā iestādē gadiem trūkst darbinieku.
Kad mums vecākiem vajag risināt problēmas un runāt ar vadītāju tad viņa slēpjas, telefons izslēgts, darbā nav mēnešiem. Būtu labāk gājusi pensijā, kas viņai arī pienākas, nevis bojājusi gaisu.

Da

Ll LLieneLL 17.04.2019

Cik noprotu vadītājas attieksme vēljoprojām nav mainijusies. Kāda riebīga bija 2012 gadā kad pirmais tur gāja tāda ir arī tagad.. trešo bērnu tur vairs nelaidīšu, ja pie ruļļiem vēl būs mellā ragana.

Kr KristanaKkk 18.04.2019

Esmu ļoti satraukusies ka Rīgas 41.PII strādā cilvēki ar psihiskām problēmām.
Vedot bērnu uz iestādi nākas noraudzīties uz iestādes sētnieku kurš ne tikai sarunājas ar sienām,kokiem un sētu,bet nākas noskatīties kā viņš met pa gaisu savus darbarīkus un izlamā mūs vecākus ar rupjiem vārdiem. Viņš taču var uzbrukt bērniem!

Ma Mamacka 25.04.2019

да, я был сегодня в саду. Я разговариваю с менеджером. говорил со мной, повысил голос.