Rīgas 41. Pirmskolas izglītības iestāde - Attieksme

Tas ir ārprāts kas notiek šajā iestādē. Ejot pakaļ bērniem, pat aiz aizvērtām durvīm var dzirdēt kā vadītāja apsaukā un pazemo savus darbiniekus. Nav brīnums ka šajā iestādē gadiem trūkst darbinieku.
Kad mums vecākiem vajag risināt problēmas un runāt ar vadītāju tad viņa slēpjas, telefons izslēgts, darbā nav mēnešiem. Būtu labāk gājusi pensijā, kas viņai arī pienākas, nevis bojājusi gaisu.

Da

Ll LLieneLL 17.04.2019

Cik noprotu vadītājas attieksme vēljoprojām nav mainijusies. Kāda riebīga bija 2012 gadā kad pirmais tur gāja tāda ir arī tagad.. trešo bērnu tur vairs nelaidīšu, ja pie ruļļiem vēl būs mellā ragana.

Kr KristanaKkk 18.04.2019

Esmu ļoti satraukusies ka Rīgas 41.PII strādā cilvēki ar psihiskām problēmām.
Vedot bērnu uz iestādi nākas noraudzīties uz iestādes sētnieku kurš ne tikai sarunājas ar sienām,kokiem un sētu,bet nākas noskatīties kā viņš met pa gaisu savus darbarīkus un izlamā mūs vecākus ar rupjiem vārdiem. Viņš taču var uzbrukt bērniem!

Da darbinieks41 30.07.2019

Atklāt sakot šo teksta autorus vajadzētu saukt pie atbildības par klaju apmelošanu, un cieņas un goda aizskaršanu. Šeit tiek aizskarta ne tikai mūsu vadītāja, bet viss iestādes personāls un iestāde kā tāda.
Es personīgi strādāju šajā iestādē jau vairāk kā 10 gadus, un varu teikt tikai to labāko.
Šajā iestādē ir ilggadēji darbinieki, kuri strādā jau 10-20 gadus kopā ar vadītāju. Iestādē ilgus gadus strādā arī bijušo audzēkņu mammas. Tas vien jau ir rādītājs.
Skumji lasīt un šādā veidā aizstāvēt savu iestādi. Mēs veicam skaistu un atbildīgu darbu audzinām jauno paaudzi, bet ko darāt jūs rakstītāji!
Liels paldies vecākiem, kas nāk ar pateicības vārdiem un novērtē mūsu darbu. Kuri uztic savus bērniņus paaudžu paaudzēm.
Iestādes darbinieki.

Ma Mamacka 25.04.2019

да, я был сегодня в саду. Я разговариваю с менеджером. говорил со мной, повысил голос.

Da darbinieks41 30.07.2019

Iestādes darbinieki