www.sudzibas.lv Rīgas 231. Pii Slikts serviss, nekompetenta pieeja

Rīgas 231. Pii - Slikts serviss, nekompetenta pieeja

Saskaros ar situāciju kā grupā logs ir vaļā kad bērni ir grupā, bērni raud tad saelpojas auksto gaisu un jau nākamajā dienā slimi. Arī diendusas laikā logs grupā vaļā, bērniem sapūš muguru, urīnpūsli un slimo. Ta sanāk, ka bērnus izvēdina no grupas lai mazāk nāktu.
Vēl saskāros ar situāciju ka audzinātāja atļāvās noradīt cikos bērns vecākiem jāved uz daru! Sorry vecākiem arī darbs, dārziņš strada no 7! Kāpēc tad no rīta nevar vest, ja man pašai darbs sākas 8: 00! Audzinātāja atļāvās pateikt ka bērns raud no rītiem, neklausa un traucē viņai strādāt! Nu sorry tas ir viņas un aukles darbs, nomieeināt bērnu un atrast pieeju! Kāpēc tad gāja strādāt uz pii, ja nemāk ar bērnu tikt gala? Bēri dažadi, nejau kurš katras bērns klusēs un mierīgi sēdes un neizdvesis ne skaņas! Ir manīts ka arī ģērbtuvē no rītiem ir nekopta, smiltis neslauka, drēbes netīras metājas pa grīdu! Šīs tik sēž un dzer kafiju vai telefonā raugās! Septembrī nebija vēl tik traki, bet tagad atslābušas un neko nedara! Kā vairāk bērnu sāka iet grupā, tā uzreiz mēģina tikt vaļā. Audzinātāja un aukle galīgi nav ieinteresētas lai bērnam būtu patīkami un konforti apmeklēt pii. Pat ar vecākiem nav nekādas laipnības un cieņas, runā uz tu nevis uz jūs!

Komentāri (9)

T taisnibascinitajs3 18.10.2022

Audzināt bērnu nav audzinātājas pienākums, bet vecāku, tieši tāpēc Jums norāda par situāciju, lai Jūs kā vecāks to varētu mājās ar bērnu izrunāt. Audzinātāja bērnam nekas nav, tāpēc var arī mierīgi neklausīt. NU SORRY, tas ir vecāka darbs, audzināt un runāt ar bērnu. Varu uzdot tādu pašu jautājumu - Kāpēc tad dzemdējāt, ja nepatīk audzināt?

I Indraeglite80 18.10.2022

Kāpēc uzreiz bērns ir neaudzināts? Vienkārši vel maziņš, tik 2 gadiņi. Un ko tad Jūsu prāt ar viņu darīt? Ja ienākot grupā redz audzinātaju un uzreiz raud! Ja Jūs sakat ka ir neaudzināts,lūdzu uzrakstiet kā ieaudzināt mazulim lai redzot audzinātaju neraud! Jūsu prāt sanāk audzinātajai viss ir atļauts, var likt bērnam nenākt uz brokastim un nodarbībām? Bet kurā laikā tad nākt? Kad viņai ir ērti? Atstāt gulēt arī nevar raudās, čikstēs, trauces pārejiem bērniem. Bērns tik otro mēnesī
iet darzā! Jūsu prāt tad visi parejie mazuļi ir audzināti un neraud,klausa un tik manējais divgadnieks tik īpaš!

T taisnibascinitajs3 18.10.2022

Tāpēc dārziņā sāk laist pamazām, laižot uz pusi dienām, ne no paša rīta uzreiz, lai pamazām pierod pie audzinātājas un tikai tad uz pilnu dienu ķadu nedēļu vai divas vēlāk, atkarīgs no katra bērna individuāli, dažiem paiet ilgāks laiks. Protams, ja Jums svarīgi skriet uz darbu un neesat gatava ņemt zilās lapas bērna labklājības dēļ, tad darit kā gribat un nebrīnaties, ka bērns bļauj un ir uzvilkts un audzinātāja nav priecīga viņu saņemt 7os no rīta ;)

I Indraeglite80 18.10.2022

Te neiet runa par darbu, bet gan par to ka bērnu negrib pieņemt kolektīvā! Mēs vel nereizi neesam palikuši uz visu dienu, pat uz pusdienām! Visu laiku nākam pēc brokastim, un pirms pusdienam jāņem ārā bērns jo audzinātaja tā liek,viņai tā ir ērti! Barot viņu negrib,negrib lai šmuļajās! Bet par ēdienu tapat jāmaksā,jo bijām atnākuši uz dārzu! Nereizi neesam ēduši,bet maksājam! Kā bērns var iemācīties būt kolektivā ja pii viņš ir stundu- divas, un nekur nepiedalās, ne sportā ne mūzikā! Un vispār mums lūdza labāk tajas dienasbernu nevest jo tāpat neko tur nedara!

T taisnibascinitajs3 18.10.2022

Skatos pie visa vainīgas audzinātājas, bet ne vārda par to kā bērns uzvedās un jūtās dārziņā. Domājat audzinātājai katru dienu no 07:00 - 18:00 būtu jāmēģina Jūsu bērnu nomierināt, un citiem bērniem jāklausās kā Jūsu bērns visu laiku bļauj pēc mammas? Sagatavošana bērnudārzam sākas no mājām. Bērna uzvedība dārziņā ir spogulis situācijai mājās.

I Indraeglite80 18.10.2022

Mājās bērns ir mierīgs. Darziņā ir arī aukle- ta saucamais skolotāja palīgs kurai vispār nav nekadas ar bērniem sistītas izglitības. Lai tak tā arī palīdz bērnus mierīnāt. Vai viņa tikai māk dibenus mazgāt, traukus un ar slotu vicināt!? Bērnu tapat atdod apkakjušos ,pat to slinkums auklem izdarīt,nomainīt veļu!

T taisnibascinitajs3 18.10.2022

Ir arī dārziņi, kuros neņem vispār bērnus, kas nemāk iet uz podiņa. Atkal uzreiz personāls vainīgs - Vai bērns māk paziņot, ka ir kaka biksēs? Vai katru dienu bērnu liekat uz podiņa mājās jau kopš staigāt iemācījās? Nepatīk kakains dupsis, tad piestrādājat, lai berns prasās uz poda, kur problēma? Ticiet man, dārziņā tādas lietas nemācīs, tur 20 bērni riņķī skraida, nav laika mācīt katram uz poda iet un citas pamatfunkcijas.

Good Intentions 18.10.2022

Par savu darba laiku domajiet, bet par apkārtējo nospļauties.

I Indraeglite80 18.10.2022

Jā skolotāji tik par savu darba laiku domā,par savam ērtībām. Vecākiem tik jādara kā viņiem ērti un izdevīgi,ja kaut kas nav tā tad viss, tu un tavs bērns ir slikts,nepareizs,neaudzināts utt. Viņiem vel algas par mazs! Ja vel viņi ta stradātu, kā vajag, nevis dzītu gruūtos bērnus prom! Vel saucās par audzinātaju, ja neko neaudzina un te saka ka tas nav viņas darbs! Tad lai nāk pasniedz savus konkretus priekšmetus un iet prom! Kāpēc tad atrodas visu dienu grupā,ja jau nav ar audzināšanu janodarbojas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes