www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Uroloģijas nodaļas ārsta Sergeja Beketova rīcība

Rīgas 1. Slimnīca - Uroloģijas nodaļas ārsta Sergeja Beketova rīcība

Nesen sonogrāfijā vīrietim atklāja ļaundabīgu audzēju nierē. Devāmies pie ārsta Beketova uz konsultāciju ar sonogrāfijas pieejas kodu, bet bez veicināšanas naudas summas par ārsta darbu. Ārsts nebija ieinteresēts iedziļināties mūsu jautājumā, kas mums ir jautājums par dzīvību un nāvi. Kodu atvērt viņš kaut kādu iemeslu dēļ it kā nevarēja, kaut visi, ar ko konsultējāmies pēc tam, teica, ka tāda situācija nevar veidoties. Kā mums skaidroja ārsta bijušie pacienti, viņš labprāt gaida pateicību aploksnē, lai rīkotos.
Pierādīt neko nevaram un negribam, bet brīdī, kad šis mums ir negaidīts un smags trieciens, ārsta rīcība un nomurminātie vārdi "laikam jau nav palicis ilgi dzīvot", neskaidrojot neko un neiedziļinoties, sēžot kāju pār kāju un nogaidot, mūs patiešām traumēja. Iespējams vairāk nekā pati objektīvā situācija.
Tā nedrīkst būt! Ārstiem ir jāpalīdz dot cerība, kaut neliela, ja tāda vēl objektīvi pastāv, nevis jāatsakās strādāt.

M Marfuša 03.04.2014

Tādi jau tie ārsti ir gandrīz visi:(lai dievs pasargā no slimošanas un ārstiem.