www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Dr. Kreicberga/Ādas un STS

Rīgas 1. Slimnīca - Dr. Kreicberga/Ādas un STS

Aizgāju pirmo reizi ar savu kaiti,dabūju no. šīs dakteres atbildi: ka nevarot palīdzēt jo beidzies konkrētais medikaments! Tādēļ atnācu vcitā reizē (pēc 2 nedēļām). Ienāku pie dakteres priecīgs, jo nebija rindas kā tas ir parasti, nosaucu uzvārdu, lai daktere var atrast kartīti, bet kartīti neatrada. Teica lai noejot ātri lejā un paprasu kartīti reģistratūrā. Tā arī izdarīju, bet reģistratūrā mana kartīte arī nebija un teica ka jābūt pie ārstes. Uzskrēju ātri atpakaļ, bet tikmēr šo 3 min. laikā ārste jau bija paņēmusi citu klientu un teica lai uzgaidot un ka manu kartiņu velreiz pameklēšot. Sagaidīju 15 min. kamēr otram klientam beidzas konsultācija un gāju iekšā, no dakteres saņēmu atbildi ka mana kartīte pie viņas neesot un ka viņa esot viņu kautkur nesusi, kā rezultātā atkal mani sūta lejā uz reģistratūru meklēt savu kartīti, kur protams viņu neatrada tāpat. Rezultātā sapratu to ka mana kartīte ir pazaudēta un neviens par to atbildību uzņemties netaisas, kas parāda tur strādājošo cilvēku attieksmi pret savu darbu. Šajā vietā atgriesties vairs netaisos!!!