Rīgas 1. Slimnīca - 19. Ginekoloģijas Nodaļa - Drausmīga slimnīca

Saja drausmigaja slimnica neiesaku nevienam pabuut.. Ka pret mesliem tur pret toposajam maminjam izturas!! Es pazaudeju berninju 3. menesi, bet man pasaka"Ko breec? Viss tak jau beidzies!! Psihologu mums nav!!"

A aiva adamsone 30.07.2009

es par šo slimnīcu varu teikt to labāķo un viss lielāķo paldies gribu pateikt dakterei Daizei, ar ko man bijusi darīšana, viņa ir viss labākā daktere un mīļa in pretī`m nākoša un padomus iedod, kādus Gaiļezerā nedod, tur tikai kukuļus grib n;emt un atieksme nau no labākiem.

D dana 04.02.2011

kapec tada atieksme no dakteriem...

S spogulis 04.02.2011

Es ar pabiju šajā slimnīcā ļoti sen pirms gadiem 10-14...biju apaukstējusies, mani nosauca par mauku, laikam pliku dirsu skraidot, ja jau saaukstējusi olnīcas, kad sēdēju koridorī prasīju zāles, ši, ko Jūs te visas braucat, tiklidz veders iesapas ta uz slimnicu, kaa kara laika, viss bija okey, šamējā stāstīja, kamēr paliku zilu feisu, šī man, oii laikam pa traku, bus jau labi izdzivosi...tālāk pēc gada, atveda ar ātrajiem atkal uz šo nodaļu, apskatās, tipa duglasa dobuma daudz udens jataisa punkcija, eju uz palatu ar mokosam sapem, ši saka, paraksti, ka piekriti, es saku kam, ka mēs neatbildam par to un to, es saku uztaisiet narkozi un taisiet to punkciju, kamēr izbesiju es viņu, ši pagriezas un atteica man, nu tad mirsti nost, nekas neatlika ka parakstiju, uztaisija, atveselojos un grasijos rakstities pec paris dienām mājās, nu tad pats trakākais, ar švakiem nerviem neiesaku lasīt tālāk, eju no rita uz tualeti, skatos operacijas zale valja, sieviete vel gul, un apkopēja savaca viņas dzemdi, jo ta bija vecaka kundze, ielika maisā un aizšparī uz tualeti, eju ez pēc 5min uz tualeti, jes, jaaa stav maisi ar dzemdi, otra maisa bernu līķīši pēc aborta, nu tad man panesas galva uz visam pusem, iegaju palata balta ka kriits, šamējās biedrenes palatas prasa, es izstastiju, par cik tani laika stradaju televizija, biju gatava zvanit operatoram un uztaisīt šo šausmeni, un iesudzet instanses, bet neizdariju, biju vel siika, un laikam naiva...nekad vairs uz nodaļu, toties iepazinu sev 2mīļus dr, Deližanova un seržants-The Best!!! Deližanova man taisija atkartoti dzemdes punkciju BEZ ANESTEZIJAS, un ES NEKO nejutu, pirms tam iebildu, bet viņa pateica, Evija, UZTICIES, un es uzticējos, tā kā '
siem ārstiem paldies!!!

E Esmues 06.02.2012

Vienmēr atcerēšos šo slimnīcu tikai no sliktās puses... manai sievai uztaisīja abortu, kad bērnam jau bija 6 mēneši, nekad to nevar aimirst, protams, ka pacentās sievas māte, vēlēdama meitai "Labu", bet fakts kā tāds- ko nevar izdarīt par naudu, to par lielu naudu var... Slepkavas...