www.sudzibas.lv Riga Coding School Naudas izsviešana

Riga coding school - Naudas izsviešana

Pilnīgi nevienam neiesaku šo skolu.
Izdomāju mainīt profesiju. Tā kā It, tagad iet uz augšu, nolēmu pievērsties programmēšanai. Rcs (Riga Coding School) sevi ļoti labi un kvalitatīvi noreklamēja, tapēc nolēmu uzsākt mācības šeit. Kurss izmaksāja padārgi (1050eur) , bet samaksāju, jo tas bija "ieguldījums" manā nākotnē.
Sākumā viss bija kārtībā ar organizēšanu un sagatavošanos, bet tad sākās mācības.
Mācījos par Web Developer un kursa ilgums bija 90h, pa 3h dienā. Taču no tām 3h pasniedzējs norunāja 1h, un pat vairāk, par to, kā vajag nepadoties, iet uz priekšu utt. Tad sākās mācīšanās, bet liela daļa laika pagāja, klausoties info par prezentācijām un kaut kādi praktiskie darbi par tēmām, kuras vēl īsti pat nezinām vai pat par tēmām, kuras nav pat saistītas ar programmēšanu. ​kā arī problēmu meklēšana kodā, kur sajūtas, ka pats pasniedzējs nespēja atrast problēmu. Vienu reizi bija pat situācija, ka 1 simbola trūka kodā un neviens nevarēja atrast, kur tas ir, tā visi kopā meklēja (pat nesamelošu) 1h no vietas.
Beigās bija noslēguma darbs, kuru, ja pašmācības ceļā nemācījies, tad īsti pabeigt arī nevarēja. Tā kā es biju 100% nolēmis mainīt profesiju, paralēli pats arī mācījos. Protams, gala darbu pabeidzu un cerēju, ka tagad būs darbs vai vismaz prakse. Bet viņi, protams, praksi pat nepiedāvā, tikai darbu, ja tajā brīdī kāds uzņēmums meklēs, tādu "pieredzējušu" darbinieku kā es. Tā nu beigās pašam vien nācās meklēt darbu, kuru protams bez pieredzes vai sakariem šajā sfērā arī neatrast.
Vēlāk mēģināju ar viņiem sazināties, lai vismaz kaut kā palīdz, bet tā arī neviens pat neatbildēja.
Vārdu sakot, 1050eur ieliec sev atpakaļ makā, ej youtube un paskaties pamācības 90h garumā, jo pa 90h tur tiešām daudz vairāk iemācīsies un darbu vari pats meklēt, jo viņi baigi nav ieinteresēti tev palīdzēt darbu atrast. Doma bija, tad labāk codelex mācīties, bet man rokas jau aplaidās un šai sfērai, laikam, iešu tagad ar līkumu.

G Gulbenietis 01.11.2021

Tu par 90 h gribēji kļūt par programmētāju? :D Kļūdas arī dienām un nedēļām meklē, puika :D

P Programmetajs 01.11.2021

1. 90h viņi māca un es papildus pats mācījos, uzskatīju, ka zināšanas man bija ciešamas, bet pati skola nopelnus nebija pelnījusi.
2. Ja nezini, par cik lielu koda bloku iet runa, tad nav pāragri smieties? Ja kļūda bija PHP un bloks bija, varbūt, 20 rindas liels.

Ja jau tiešām bija vēlme pārmesties uz programmēšanu, tad mauc cik ātri vien vari uz Codelex. Gan programmēt iemācīs, gan darbu palīdzēs atrast.

Y yesyesboy 09.03.2022

Codelex? Haha, tie, kuri cilvēkiem tikai GET pieprasījumus iemāca? Atnāk uz darbu un nezin kas vispār POST, bet ciparu prasa lielāku kā juniors.

J Jancho 01.11.2021

cik stundas dienā Gulbenietis trenējas interneta daiļdiršanā?

G Gulbenietis 02.11.2021

24 h

I ilrgjefiho 02.11.2021

Vecais koriš Gulbenes baurs

G Gulbenietis 02.11.2021

Sveiks tuti-fruti

L Līva I. 02.11.2021

Saskāros ar līdzīgu pieredzi - https://www.sudzibas.lv/riga-coding-school-krapsana-c2166996

W Web_prog 06.12.2021

Dažus gadus atpakaļ tāda pati situācija. Viņi paņem naudu galvenais. Pasniedzējs runa runa un viss, bet reāli tā nevar iemācīties, neviens neko īsti neskaidro. Rezultāts ka izmesta nauda 1000 eiro vējā. Reklāma laba , bet tas tikai makaroni uz ausīm. Nevienam īsti nerūp Tu ka cilvēks kurš grib mainīt nozari uz It, bet viņiem galvenais dabūt savu naudu un norunāt kursu, saprati tu vai ne tas ir tavas problēmas, protams neiesaku šo skolu, jo zināšanas iegūt nav iespējams, tikai naudu žēl un laiku.

H hmmmmmmmm 05.02.2022

Arī pirms 3 gadiem biju RCS, tāpēc gribu uzrakstīt vienu lietu... RCS nav ne ar ko labāka kā programmēšanas kursi, piemēram, Udemy par 20 eiro gabalā. BET. RCS var palīdzēt ar to, ka tevi kaut kā disciplinē (iet uz tām nodarbībām, reāli kaut ko darīt, pildīt mājasdarbus), un pasniedzējs var atbildēt uz jautājumiem. Un ieliekot RCS CV tev var būt augstāka iespēja tikt pie darba nekā tad, ja CV ierakstīsi ''mācījos programmēt youtubē''. Bet tas arī viss. Vai par to ir vērts maksāt 800-1000eur, nevis sapirkt kaudzi ar online kursiem par daudz mazāku cenu? Spriediet paši. Kādam jā, kādam nē.

Es uz turieni aizgāju tīri tāpēc, lai man nebūtu CV jāraksta ''mācījos programmēt youtubē''. Kaut ko pie viņiem pamācījos, bet pārsvarā mācījos patstāvīgi. Nevajag lolot ilūzijas, ka tajās dažās stundās katru nedēļu, kādu 2-3 mēnešu garumā, jums iemācīs kaut ko tādu, kā dēļ kļūsiet pieprasīti darba tirgū. Jāmācās pašiem patstāvīgi, un daudz. Es veiksmīgi dabūju darbu ļoti labā kompānijā, bet pirms un pēc RCS vēl pāris mēnešus mājās mācījos patstāvīgi. Tikai iziet kādu RCS kursu un tad dabūt labi atalgotu darbu, un tad neizlidot pārbaudes laikā, manuprāt, ir praktiski neiespējami. Programmēšana nav tik elementāra.