Riga coding school - Kursi no udemy

Tas ko skola iemāca ir Pamati no pašiem pamatiem, kursi ņemti no udemy.com, tikai kursi kas ir no udemy nāca ar nedaudz lielāku saturu, laikam nepietika laika visu udemy kursu saturu atstāstīt, ja kāds domā ka pēc kursu pabeigšanas darbu varēs atrast vai praksi - tad būs vilšanās, neiesaku nevienam, šo informāciju labāk no youtube vai tiem pašiem udemy kursiem pa 14.99e

kursi sastāvēja bez mājasdarbiem vai jebkādiem testiem un uzdevumiem, pa lielam atsēdi un klausies, nevienam neinterisē vai tu saproti vai nē, vari uzdot jautajumus kursa laikā, protams ir liela iespēja ka uz jautājumu tev nevarēs atbildēt un atbildēs vēlāk nosūtot ziņu caur mācību portālu, kursiem vajadzēja būt 3 stundas vakaros, dažreiz lekcijas bija ~ 1stundu 40minutes, bieži lekcijas tika atceltas

pabeidzot kusus ieguvu zināšanas kas ir paši Pamati par programēšanas valodu, tieši šo jūs varat apgūt no youtube vai udemy, absalūti nav tā Cenas vērts, 150 eiro būtu maksimums ko varētu apsvērt maksāt lai iegūtu šīs pamatzināšanas

ar šo skolas diplomu vai sertifikātu lielākā daļa firmas nemaz neizskata, jo tev neko neiemāca. Žēl ka šo nezināju ātrāk, ceru ka šis komentārs kādam ietaupīs daudz naudu un laiku

10.02.2023

R

B bb20895803453 04.04.2023

Paldies. Man šis komentārs palīdzēja izvēlēties mācīties programmēšanu mājās. Es arī biju domājis iet uz šiem kursiem, bet nebiju pārliecināts par kvalitāti. Naudiņa arī tāda paliela priekš programmēšanas pamatu apgūšanas.