Riga City Service - Slikts serviss

Musu daudzdzivokla namu neapsaimnieko vispar, tikai savac naudu, maina cilvekus objektos, neizpilda sarunato, mekle atrunas neko nedara vispar mainas tur visi pec kartas gan vadiba gan izpilditaji, musu maja ar 40 dzivokliem ir nolaista lidz klinkim, ar steigu meklejam alternativas, jo sarunat kaut ko ar so kantori nav iespejams vispar. zivs pust no galvas, tur ari vadibai nekas neinterese, taka stradnieki un parejie laiz luni visu laiku, brinos ka vini vispar spej dabut jaunus klientsu ja netiek gala ari ar esosajiem

D

C Cilvēka bērns 27.09.2023
Briesmīga vadītāju nekompetence, attieksme pret darbiniekiem zem katras kritikas

Esat modri un nekādā gadījumā neejat strādāt šajā Makarova &Citu service engineering uzņēmumā,kurā nav kompetentu vadītāju,,pret darbiniekiem izturas kā pret vergiem un algu arī nemaksā

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023