Riepunams.lv - Krāpšana

Samaksāju par riepām, vēljoprojām gaidu ,dzridu tikai ka kaut kādas tur problēmas,ka tūlī atzvanīs un pazūd,pēc tam telefonu neceļ utt. Neredzu iemeslu domāt ka nav metēju kantoris. Esiet gudri un neko tur nepērciet!!!
To ka esmu konkurents vai kaut kas tāds variet nerakstīt,ir man viss lai pierādītu savu vārdu patiesumu.

SIA "Karlo Moto"

PVN registracijas Nr. LV40103577935 Konts LV46HABA0551034005740

tel: 20606035

R

N nagla 27.04.2013

ka tik šitais nav helloriepas.lv un tyreguru.lv turpinājums

L ljaunais 27.04.2013

Ir tie paši kuri bija helloriepas.lv Ja nepieciešams tad ir zināms kur Tomu meklēt, tā ka ziņojiet.

R Rentart 29.04.2013

Es jau tā sapratu, pēdējā sarunā prasīju lai iedod numuru direktora vai kaut kā tāda iedevai man to kas helloriepas.lv metās ārā, pat pacēla. Būšu pateicīgs par visu info

1 1nese 09.05.2013

Tikko saskāros ar šo kantori un arī piedzīvoju līdzīgu stāstu - avanss samaksāts pirms 2 ned, riepu nav, visu laiku kaut ko sola nesakarīgu, kad būs ārī nav zināms. Tikai kad piesolīju aizbraukt ar policiju sāka rosīties. Pagaidām rezultāta nav - jo riepu nav un nauda arī pagaidām nav atgriezta. Bet katrā gadījumā nepērciet tur riepas, nekas labs no tā nesanāks.

V valdis28 17.05.2013

Īsts blēžu kantoris, 12. aprīlī samaksāts par riepām, riepu joprojām nav. Telefonu neceļ...

3 3DCAD 27.05.2013

Vai kādam ir kāds progress sadarbībā ar šo kantori? Tiesvedība? Vai varam cīnīties kopā?

E Ezitss 28.05.2013

Jā tā arī ir, ka blēži!!! Arī jau kopš marta vidus neesmu dabūjis riepas un visu laiku bija futbols, bet tagad vispār pazuduši!
JA kāds grib kopā vērsietes pret šiem blēžiem zvaniet 29124090. Apvienosim spēkus!

E Ezitss 28.05.2013

Man stāsts sanāca mazliet stulbāks.
Marta vidū pasūtīju. Teica, ka nākošajā dienā būs. Atveda pēc pāris nedēļām, bet ne tās riepasko pasūtīju. Pateicu, lai maina un ved tās kuras pasūtīju. Man jau dīvaini izlikās, ka riepas man atveda keks ar svaigu jaguāru, bet nu tajā brīdī vēl neko sliktu nesāku domāt. Tagad saprotu, ka tas ir krāpnieku kantoris. UZ kādu SIA jūs skaitījāt naudu? Es uz SIA Easy Tyres par kuru tagad netā atrodu info, ka 10.04.2013. ir anulēta PVN licence. Tie, kas pirkuši pēc šī datuma lūdzu paskatieties savos rēķinos vai parādās PVN apmaksa utt.
Tiešājm gaidu info vai zvanus, lai kopā pacīnītos par naudas atgūšanu!

P priedaine5 23.07.2013

Es jau saku tiesas procesu pret SIA Karlo Moto. Ja kas, zvaniet - 26304038

K Krokodils Gena 30.07.2013

Kāda mārrutka pēc kaut kas jāmaksā pirms preces saņemšanas - ir arī normāli riepu kantori, aizbrauc un nopērc!