www.sudzibas.lv Rieker t/c ALFA Par brāķi neatdod naudu.

Rieker t/c ALFA - Par brāķi neatdod naudu.

Gribu pabrīdināt visus potenciālos Rieker klientus.

Atradu dizainiski ļoti smukus gaiši brūnus, ādas, augstos zābakus , kuri turklāt vēl bija no "Jaunā kolekcija" cena laba - 60,40Ls (pēc 7% atlaides)
Nepagāja trīs mēneši, aiznesu zābakus atpakaļ uz veikalu, jo ABIEM APAVIEM, uz zolles, starp priekšējo un pakaļējo "pēdiņu" izveidojās "plēsti" caurumi un staigājos mitrā laikā abi zābaki čīkstēja. Tātad caurumi nevis priekšā vai aizmugurē, bet pa vidu, vietā kur apavi nemaz nepieskaras ceļam!!!

Veikalā man teica, ka 10 dienu laikā es saņemšot e-pasta vēstuli. Pagāja solītās dienas un nekādu e-pastu vai telefona zvanu nesaņēmu. Braucu uz veikalu noskaidrot situāciju. Apavi jau bija veikalā.

Pārdevēja man piedāvāja divus variantus. Vai nu apavu maiņa vai naudas atmaksa.

Es, protams, izvēlējos maiņu, jo apavi man patīk. Uz ko pārdevēja man atbildēja, ka samainīt nevar, jo tāda modeļa vairs nav! ideāli.
Nu tad naudas atmaksu. Pārdevēja: mēs jums varam naudu atmaksāt tikai "dāvanu kartes formā".

paņēmu "Dāvanu kartes", gadu derīgas. Gaidīšu kad būs pievedums, jo pēc 2 stundu apavu mērīšanas nekādu kompromisu neatradu. Likās°, ka biju atradis normālu veikalu, kur iepirkt apavus, stils labs utt, bet nekā...

Cienījamie pircēji. Ceru, ka Jūsu pirktie RIEKER apavi kalpos ilgi un neplīsīs.

Rieker vadība, gaidu Jūsu zvanu - t.27482478

E

U uzzy 15.01.2013

Kādu zvanu vēl vēlies sagaidīt no vadības?? :D Es vadības vietā tev nezvanītu! :D

Ko vēl vajag? Apavi tika atzīti par brāķi! Tas, ka paņēmāt dāvanu kartes nevis naudu, jau par vēlu (tur vajadzēja cīnīties uz vietas), bet nu apavus tik un tā dabūsiet, kādi iepatiksies. Tā kā laimīgu gaidīšanu.

A anitra 17.01.2013

Es tur iepirkos pirms kādiem 4 gadiem. Un tā iegāzos! It kā zināma firma, kvalitatīva. Bet tad izsecināju, ka Alfas veikals iepērk brāķētu produkciju. Un tur nav neviens apavs lētāks par 60 Ls. Es nopirku vasaras sandalītes, kuram zoles atlīmējās pēc 2 dienām (pa 24 Ls, bija vislētākās). Aiznesu atpakaļ. Bet pārdevējas NEMAZ nebija izbrīnītas, izskatījās, ka viņas jau zināja par brāķi. Uz sarunām par naudas atdošanu neielaidās. sak, izvēlieties citu pāri. Nu labi, tad vēl nauda bija, biju spiesta paņemt nākamās lētākās. bet nu izvēle maza, no sliktākajām biju spiesta izvēlēties mazāk slikto, cena 60 Ls, siksniņkurpes. Nu ziniest, arī tām pārplīsa siksniņa. Salaboju pati, bet tās kurpes bija pretīgi vilkt, tā arī mētājas. Nevienam tur neiesaku iet.

K Krista2009 01.10.2013

Jums vel paveicas ka nepiedavaja remontu, jo laikam vini vai neko nedara vai tikai remonte :) bet dabut naudu atpakal vai pat naudu tur gandriz neiespejami (!!!)

E eses 04.02.2014

Sūds pēdējais tie Rieker!!! Panēsāju 2 mēnešus zābakus un saplīsa rāvējs. Naudu neatdod un pat remontu nepiedāvā!!! Redziet, rāvējs saplīsa mehāniskas kustības dēļ!!! Kas tad tas par rāvēju!!!
Man vienkārši trūkst vārdu. Ārā bija -20 grādi, kad tas notika, jāsaka ka paliku basām kājām, bet viņi i' nesteidzās man paziņot lēmumu, pašai bija jāzvana un viss jāuuzin.