www.sudzibas.lv Rieker t/c ALFA ūdenscaurlaidīgi rudens apavi

Rieker t/c ALFA - ūdenscaurlaidīgi rudens apavi

Iegādājoties RIEKER apavus, gribu brīdināt, ka pircējiem ir ļoti jāuzmanās un jāskatās, kāda ir apavu kvalitāte, it īpaši pievēršot uzmanību šuvumu vietām., jo ražotājs mēdz "aizmirst" 50 ls vērtos apavos starp šuvēm iepilināt līmi. Cik sapratu no pārdevējas, tad katru gadu viņi cīnās ar klientiem, kuri nes apavus atpakaļ tieši tādēl, ka tie laiž cauri ūdeni. Par spīti tam, pārdevēji turpina klusēt kā partizāni un neminēt ne vārda, cilvēciski brīdinot, ka apavi nav piemēroti mitram laikam. Ieguldīju paprāvu naudas summu ar domu, ka nu tikai ilgi, laimīgi un sausām, siltām kājām nesāšu šos lieliskos apavus, bet, nu, ir skaidrs, ka tie būs jānēsā tikai smukumam, jo pēc iesnieguma veikals savu vainu, protams, neatzīst.

G

S smīkņa 02.10.2013

Apavi ir pareizi jākopj un jāapstrādā ar līdzekļiem, lai tie nelaistu ūdeni cauri. Izņēmums varbūt vienīgi ir gumijas zābaki.

G gruuba 02.10.2013

Saprotams! Un kopšanai es pievēršu lielu uzmanību! Taču runa ir par šuvuma vietām.. uzskatu, ka tik dārgiem zābakiem jau nu būtu jābūt visam tur "ciet", nevis man tagad pašai būtu vēl viņi jalīmē...

S smīkņa 02.10.2013

No kāda materiāla tie zābaki ir un precīzi ar ko tu tos kop?

G gruuba 02.10.2013

Kā bija rakstīts instrukcijā, tad viņi ir no hromādas (?), bet katru reizi pirms un pēc vilkšanas apstrādāju ar raingard protector pūšamo līdzekli pret mitrumu. Nu, es gan viņu paspēju uzvilkt divas reizes, jo trešajā jau dabūju slapjas kājas.. mitrums aizgāja pa šuvēm, kā jau to visu laiku mēģinu teikt..

S smīkņa 03.10.2013

Apavus vajag pirmām kārtām kopt ar krēmu, pie kam nejau tām švammēm, bet normāli, apstrādājot tos ar lupatiņu vai tamponu, ļaujot krēmam kādas 10-15 minūtes iesūkties, un tad ar lupatu vai birsti nopulējot apavus. Vietās, kurās ir grūtāk tikt, kā piemēram, savienojumā pie zoles, labāk izmantot kaut ko smalkāku, es tam mērķim lietoju ausu tīrāmos kociņus.

Apavu krēmam nevajadzētu saturēt silikonu, lai gan mūsdienās to visur mēģina iebāzt. Krēmi ar silikonu ātri dod mirdzumu, bet ilgtermiņā āda no tiem izžūst un bojājas. Pret mitrumu ir daudz visādu līdzekļu, bet visi pūšamie līdzekļi kāreiz ir mēsls. Tos var lietot vienīgi zamšam, jo citu variantu īpaši nav. Pūst virsū jebkādus līdzekļus uzreiz pēc apavu nēsāšanas ir muļķīgi, ādai vispirms ir jādod atpūsties un nožūt. Bez vajadzības lietot no mitruma aizsargājošos līdzekļus arī nav ieteicams.

Cik man zināms, visi ražotāji savus apavus apstrādā tikai ar krēmu, tāpēc mitruma izturības ziņā tiem visiem vajadzētu būt +/- vienādiem.

G gruuba 03.10.2013

Paldies par mācībstundu. Kā jau minēju, ar kurpju virsu viss kārtībā. saprotu, kā tā jākopj un saprotu, tā kādreiz arī paliek mitra pēc ilgāka laika slapjā laikā. Kārtējo reizi, tā starp citu, gribēju atgādināt galveno problēmu - tikko kā uz kurpēm tika virsū lietus piles, mitrums straumītēm tecēja kurpju iekšienē, jo salaiduma vietā ar zoli ir tikai šuves, bet ne līmes (nezinu, kā ražo kurpes, bet es pieļauju, ka tā varētu būt, vadoties pēc neaprakstāmās mitruma sajūtas kurpēs). Nezinu, vai tur ko var labot ar krēmu, jo, ja ir turcaurumi, tad ir un ūdens tā vai tā atradīs kur ietecēt.

S smīkņa 03.10.2013

Ieliec salaidumu vietas bildi. Jebkuri kvalitatīvi apavi ir šūti, nevis līmēti. Ja vien caurumi nav tik lieli, ka tos var redzēt vizuāli, tad gan jau problēmu var atrisināt ar kopšanas līdzekļiem.

G gruuba 03.10.2013

Hmm, tikai šūti? Tad cik cieši nošūtiem viņiem būtu jābūt, lai viņi nelaistu cauri ūdeni?..
Pagaidām viņi vēl ir veikalā, apskatīšos, kas tur ir ar tiem caurumiem, bet spriežot pēc tā, ka ūdens sāka sūkties cauri momentā, tad šķiet, ka tie caurumi tomēr ir pietiekami, lai tur viss tiktu cauri uzreiz, pat tad ja viņus īsti nevar redzēt. Rīt izņemšu no veikala un mēģināšu kaut ko darīt lietas labā pati.

E edijslikansis 04.01.2015

es esmu saskāries ar līdzīgu problēmu, lūgšu palīdzību BEZ TABU un patērētāju aizsardzības birojam.