LV RU
www.sudzibas.lv Rezervesdalas24.lv Krāpšana / neētiska biznesa prakse

Rezervesdalas24.lv - Krāpšana / neētiska biznesa prakse

Pasūtot atpazīstamu ražotāju marku auto detaļas, saņemsiet "tik pat kvalitatīvas" alternatīvās detaļas.
Aizbildinājums - nebija noliktavā utt.
Sarakste ar meitenēm, kurām latviešu uzvārdi, tikai angļu valodā...
Lapa ir "spogulis" līdzīgām lapām Vācijā, Lielbritānijā U. C.
Instrukcija tiem, kas nokļuvuši līdzīgā situācijā:

1) nekādā gadījumā nepiekrītiet pieņemt piesūtītās, neatbilstošās darījumam, preces. Pēc es likumdošanas jums ir vismaz 14 dienas, lai atgrieztu preci, bez jebkādiem paskaidrojumiem.
2) pastāviet uz to, ka jūs piekritīsiet saņemt tikai un vienīgi tādas preces, kādas pasūtījāt. Šeit var noderēt visi iespējamie saglabātie datu nesēji - jo šī firma ar pasūtījuma apstiprinājuma sūtīšanu sevi neapgrūtina:)

3) pieprasiet preču apmaiņu. Kā labas gribas apliecinājums jums tiks nosūtīta veidlapa, kurā firma apņemas segt atpakaļsūtīšanas izmaksas (un latvijas pasts, man par brīnumu, to pieņēma) . Ticiet, izspiest šo veidlapu nebūs viegli. Bet jums ir 14 dienas sarakstei un "besīšanai". Rakstiet, ka griezīsieties policijā, ptac, un vienalga, kur vajadzēs...
4) pēc mēneša garas cīņas saņemiet kāroto preci, nepiemaksājot ne centa. Tiesa, kurš kompensēs morālo kaitējumu. Rakstu šeit, jo uzmācās nemitīgi e-pasti ar "lieliskajiem" piedāvājumiem - tātad kaitējums nav pārgājis...
Tiem, kas vēl joprojām vēlas no šīs lapas kaut ko pasūtīt:
saglabājiet visu, kas apliecinās jūsu darījumu - neaizmirstiet, ka apstiprinājuma nebūs. Manā gadījumā dati bija saglabājušies vietā, kuru šeit nepublicēšu - lai saglabātu iebiedēšanas līdzekli šādiem negodprātīgiem tirgotājiem. Saglabājiet visu - ieskaitot pasūtījuma "ekrān šāviņu" ar redzamām precēm, kodiem, to pilniem nosaukumiem, bankas izrakstu, ar redzamiem pasūtījuma numuriem, kas sakrīt ar "ekrān šāviņā" redzamo utt. Jūs taču gatavojieties uz cīņu ar krāpniekiem... Par savu grūti pelnīto naudu.

Vairāk sūdzības par Rezervesdalas24.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes