Rezervesdalas24.lv - Pagāde

Pasūtīju 29.05.19 rezerves dalu priekš mašīnas, šodien ir 03.06.19, detaļas vel joprojām nav, ka raksta majas lappa, ka ja prece ir noliktava, tad piegāde aizņems 1-2 dienu, kad es pasūtīju viņa atradās noliktava. Rakstīju rezervesdaļas24, ar lielam grutībam sazinājos ar viņu menedžeri, tas man atsūtīja tracking number, kas norāda ka pasūtījumu esmu saņemis jau 01.06.19. Zvanīju uz Latvijas dhl, intel, Latvijas pasts, piemie divi neko nevar pastastit man par manu rezerves detaļu, Latvijas pasts vispār neko nevar atrast, neredzīga kompanija Latvijas pasts. Dhl Latvijas pateica ka droši vien jāzvana uz dhl Vācijas, zvanīju, tie man pasaka ka tāda tracking number viņiem vsp neeksistē, bet esot pavisam cits, ka šodien ir izsūtīta uz mana vārda paciņa no Vācijas. Tātad visu šo laiku, kamēr es neinteresejos par savu detaļu, viņa nav bijusi izsūtīta. Jauna paciņa tiks piegādāta pēc 3-4 dienam. Forši. Tik man viņu vajadzēja obligāti jau šodien, un jau uzliktai mašīna. Tā bija mana pirma un pēdēja reize kad pasūtīju no rezervesdetalas24.lv majaslappas!

03.06.2019