Rezeknes Autoosta - autoosta

Biju ciemos Rēzeknē- marta sākumā. Atbraucot no Rīgas (par šofera apkalpošanu iebildumu vai piezīmes nav- šoferim nebija ne vainas) izkāpu no autobusa, un nodomāju aiziet uz tualeti. Visi autoostas celi klāj asfalta bedrēm. Тieši šāda caurumā, man paslīdēja kāja un izmežģīju potīti, tas sāpēja līdz aprīļa vidum.
Tagad biju atkal braukusi ar autobusu uz pilsētas svētkiem- visa autoosta stāv peļķēs un dubļos. Nosmērēju ar dubļiem visas kurpes.
Bet šodien, braucot prom, redzu tādu ainu- bez jebkādiem sagatavošanās darbiem liek jaunu asfalta segumu-tieši tājos dubļos un bedrēs.
Biju daudzās autoostās Latvijā, bet tādu vecmodīgu un pasažieriem nepiemērotu autoostu, ka Rēzeknē vairs Latvijā nav.