www.sudzibas.lv Rezeknes Autoosta apkalpojosais personals

Rezeknes Autoosta - apkalpojosais personals

Looti sliktaapkalposana, attieksme.man nesen atgadijas 2 nepatikami notikumi saja autoosta:
1.Ir taa ka bileti partrauc pardot 10 minutes pirms autobusa atiesanas.Tad nu taa gadijas ka visas kases ciet, viena valaa.tikai taja kasse kura valjaa neviena nav, redzu ka taa sieviete kam jabut kase plapaa ar kaadu sievieti kafeiniicaa.nu lab lau jau...bet vina tur noplapaja minutes 15...un kad atnaca atpakal uz savu darba vietu lidz manam autobusam bija palikusa minutes 6-7 un vina man bileti nepardeva un vel sabreca ka pie kases skaidri pierakstits ka biletes partrauc pardot 10 pirms autobusa...Tracina arraa it ipasi piekdienaas kad autobusi parpildiiti, soferi vispirms laiz ieksaa tos kas bileti iegadajusies autoosta... a ja vietas nepietiek tad nu i paliec...

2.kas tracina veel vairaak.Esmu studente, nu un nedelas beigaas gadaas ka biletei paliek peedeejaa naudina un dazadas monetas.bilete man maksaa 2lati.nu aizeju pirkt bileti, kase sez tada paveca kundzite ar brillem.perku bileti, dodu naudu, nu bij man 50 santimu moneta tad dazas pa 20 un parejas pa 10, nu vel dazas pa 2 santimi, noskatijas greizu aci, kauko nomurmuleeja un negribigi panema.Labi ok.pec kaukur menesa gadijas pirkt pie tas pasas kundzes aptuveni ar taadu pat naudinu, a shitaa saaka breekt kas es veikala nevarot pamainiit naudu lai nav vinai nabadzitei tik dikti jaaskaita, atcirtu kada jums starpiba kada nauda, panemu bileti un aizgaju.A nakosaja nedelaa atkal taapati kasiere un 1.70 bij pa 5 santimi monetam un parejie pa 1 un2.Nu un ko?Vina naudu nepienema, bileti nepardeva, saka nelabaa balsii breekt-staigaa te visaadi ar saviem grasiem, nakosreiz uzliksu autoosta tavu bildi, lai nepardot bileti utt.es biju sasutusi.un ari neerti loti jutos jo cilveeki arii loti atskatiijaas.
drausmas vienkaarsi par personaalu
Pietam cik esmu dzirdejusi no pazinaam, taa gadas diezgan biezi un viena zinama sieviete kurai bija ari apriebies gaja pie vadibas, rakstija sudzibu, tikai tas nekaa neliidzeeja.

interese kur var versties lai taadus darbiniekus vainu iemaca stradat vai lai izsaka rajienu vismaz?

K konti 18.11.2009

Vinas, kasieres vienmer klacojas kasee, neskatoties ka cilveki gaida bileti.Kada glupa vadiba, tadi ari darbinieki, jo visas klacenes ir vecas pensionares.

E Eseseseeseeses 18.11.2009

seit dereetu konkreeti vaardi un uzvaardi. tas ir kaut kas neiedomaajams, ka kasiere nepienjem santiimus, pie tam veel no jauna cilveeka, kurs visticamaak ir students, kuram, logiski, miljoni nepieturas...kaa muusdienaas var atljauties plaapaat un ignoreet klientus, tas man arii nepielec...rakstiskas suudziibas seit vareetu paliidzeet, un nevis internetaa, bet gan konkreetaa uznjeemuma personaaldaljai...

R rojs2 18.11.2009

Par to, ka kasiere nepieņēma naudu, viņiem var uzlikt ļoti lielu sodu. Tā ka ziņo, kur pieklājas! Neatstāj tā.

A aija 18.11.2009

pasakiet ludzu kur tiesi var sudzeties?

E Eseseseeseeses 18.11.2009

suudzeeties vajadzeetu reezeknes autoostas vadiibai, einstein. pie tam rakstiski, jo uz rakstiskaam suudziibaa likumaa noteiktajaa kaartiibaa (4 nedeelju laikaa) ir jaatbild...taisnibas labad gan jaatziist, ka nezinu, vai taadai reezeknes autoostai pastaav kaada augstaak staavosa iestaade, jo peec taa, kas te ir uzrakstiits, izklausaas, ka menedzments ir tik pat labs kaa darbinieki vai preciizaak - darbinieki atljaujas but tik nekompetenti un ignoranti taapeec, ka menedzments neieviesh kaartiibu. sajaa gadiijumaa suudzeesanaas uzreiz augstaak staavosaas iestaadees vareetu buut efektiivaaka..paintereseejies pati tiesi autoostaa, tur vajadzeetu buut publiski pieejamai nformacijai..

A aija 18.11.2009

skaidrs:)

R rojs2 18.11.2009

īsti neatceros, kā sauc iestādi, bet ir arī valsts iestāde, kas ar to nodarbojas. patērētāju tiesību centrs varbūt pateiks.

X xxxx 05.01.2010

ko te dos kāda sūdzēšanās, neviens neko neņem vērā, ja jau viens otrs pasažieru pārvadātājs var rīkoties patvaļīgi kā vien vēlas, sākot ar to ka atļaujas vadāt pasažierus ar klaburkastēm gadiem ilgi bez tehniskām atļaujām, tātad arī licences kartītēm, maršrutu atļaujām, jo kā zināms tādas nav derīgas bez licences kartītām, par ko zināja augstākā priekšniecība un tai skaitā slavenais KNAB, tad šis gadījums uz tā fona vispār ir sīkums!