Restorāns "Rozengrāls"

Mūsu uzņēmums bija rezervējis zāli restorānā ``Rozengrāls`` 15 cilvēkiem, lai pavakariņotu pirms Ziemassvētkiem, taču restorāna apmeklējums bija galīgi neveiksmīgs un par šo vakaru ir palikušas rūgtas atmiņas. Pirmkārt, zāli, kuru bijām pasūtījuši, mums atteica pāris stundas pirms pasākuma, jo, lūk, īpašnieki esot pasūtījuši minēto zāli pirms mums :(( Zāle, ko mums ierādīja, atradās tieši pretim virtuves durvīm, no kurām visu laiku skanēja trauku šķindoņa, skaļas balsis un ledusskapja rūkoņa. Te vajadzētu padomāt par skaņas izolāciju, vismaz aizklāt durvis ar segu, kā tas ir citā zālē. Otrkārt, mūs apkalpoja puisis, kurš laikam strādāja pirmo dienu, jo tik zemu apkalpošanas kultūru redzēju pirmo reizi. Ja tas bija māceklis, tad vajadzētu būt kādam pieredzējušākam oficiantam, kurš pamāca. Trauki netika novākti -ne tad, kad nesa karstos ēdienus, ne tad, kad saldos, ilgi gaidījām galda piederumus, lai kaut kā tiktu pie svētku mielasta, jo ar rokām ņemt negribējās. Pēc mūsu lūguma nomainīja oficiantu, tas puisis vismaz centās saglābt visu, kas vēl bija glābjams. Īpašniekiem vajadzētu padomāt par attieksmi pret klientu, jo cenas nav zemas un naudu mēs protam skaitīt visi. Citādi šis uzņēmums nepasvēs nosvinēt pat gada jubileju, kad jau būs aizvēries klientu trūkuma dēļ. Atklāti sakot, man bija liels kauns kompānijas ārzemju partneru priekšā, ka apkalpošana ir tik zemā līmenī.