www.sudzibas.lv Reserved slikta apkalpošana

Reserved - slikta apkalpošana

Biju kādu laiku atpakaļ T/c Domina Reserved veikalā... Veikalā pārdevēji atsakās pārdot preci, kas bija uzvilkta uz manekena... It kā vieņiem nav tiesības to darīt.... Visos veikalos to dara, bet viņi nevar. Tas ir kaut kāds murgs!

E

M Maric 17.09.2012

Tu tiešām esi muļķe! Nevienā normālā veikalā neviens Tev nedos drēbes no manikena, kā tas no malas izskatīsies - kad tagad pārdevēji rāpsies skatlogā un izģērbs manikenu :D Lauku peles staigājata pa HUMANAM, ja reiz viss tik slikti un slikta apkalpošana! :D

J Jeļena Lahtina 18.09.2012

Tiešām dumja sūdzība. Nevienā veikalā nav ļauts pārdevējiem izģērbt skatloga manekenus.

Ausainītis 18.09.2012

Laikam gribēja novilkt pumpaino prezi no manekena!(hujaki pidžaki)!

E Evija Gailite 16.12.2012

Kā kuram t/c noteikumos rakstīts un kā izdomā paša veikala vadītāja.
T/C Galeriju centrā, nevar ņemt no skatlogā(no rīt pārdevējs noņem un atliek jums), bet veikalā stāvošie manekeniem var ņemt nost.