www.sudzibas.lv Reserved Ļoti nekvalitatīva prece

Reserved - Ļoti nekvalitatīva prece

Pasūtīju mēteli, kas ar atlaidi (Melnā piektdiena) maksāja 71,99€, nav nemaz tik maza Cena un vēlējos saņemt preci atbilstošu cenai un kvalitātei. Pirmo reizi uzvelkot mēteli un taisot to ciet, divas no trīs pogām izkrita, jo nebija piešūtas kārtīgi, bet gan karājās, redzams bildē!
Iespējams šis ir brāķi, bet sazvanīt kādu ir neiespējams!

02.12.2022

P PatiesiibasMeka 02.12.2022

Es gan teiktu, ka jūs tieši saņēmāt cenai atvilstošas kvalitātes produktu, jo īpaši no “augsti kvalitatīvo” izstrādājumu veikala reserved

S Samanta_x2022 03.12.2022

Bez atlaides mētelis maksā 80€ un par šādu cenu, pogām, kā minimums, ir jābūt stingri priešūtām!

P PatiesiibasMeka 03.12.2022

72 vai 80 baigi nemaina būtību. Pa 80 knapi var kvalitatīvas džinsas nopirkt, tu te ceri ziemai mēteli. Un vēl pieprasi baigo kvalitāti reservedā..

S Samanta_x2022 03.12.2022

…”vēlējos saņemt preci atbilstošu cenai un kvalitātei”.. ir jālasa uzmanīgi un vienīgais brāķis, kas bija ir POGAS, kas izkrita, aiztaisot mēteli, pirmo reizi uzvelkot to! Es neminēju, ka gaidīju LUX kvalitāti, nevajag lūdzu izdomāt. 😂