www.sudzibas.lv Reserved Darbs stilistam

Reserved - Darbs stilistam

Pieteicos Reserved veikala uz Vizuālā merčendaizera jeb stilista vakanci, ļoti ātri saņēmu pozitīvu atbildi un pēc paris dienām uzsāku darbu. Jau pirmajā mirklī likās daudz dīvainību tieši ar STILISTA vakances darba pienākumiem ( iepriekš biju strādājusi šāda veida darbu), veikala vadītāja lika sveicināti klientus, taisījās mācīt darbu ar kasi un gribēja dot pārdevēja formu. Izrādās ka šajā veikalā stilists neveic tikai preces prezentēšanas un izkārtošanas darbus, bet papildus vēl pilda pārdevēja darbus.
Rezultātā iznāk, kad tiek strādāts par diviem amatiem, bet alga viena. Lieki piebilst ka neturpināju darba saistības. Iespējams tādā sistēma ir izstrādāta tikai šajā veikalā kurā biju es.
Tāpēc iesaku ja iejiet uz šo vakanci, tad pirmajā intervijā pajautājiet vai nebūs jāpilda pārdevēja un apkopēja darba pienākumi. Tas ietaupīs jūsu laiku un enerģiju!

O

C critical thinker 10.11.2017

kāds tur stilists reserved-ā :D bet nu jā, ko tad viņi sludina tādu vakanci

Dainis 10.11.2017

Tas tāpat, kā tiek izsludināta vakance par ''tirdzniecības pārstāvi'' (saldējuma tirgotājs pludmalē) Un jūsu profesija ir tāda, ka būtībā esat izvēlējusies būt, kā potenciāla bezdarbniece, iesaku skriet atpakaļ kā mēr vēl ņem! :D

O Ozo 10.11.2017

Diemžēl mums Latvijā ir daudz cilvēku kas nemāk sevi aizstāvēt un vergo jo ir vajadzīga nauda. Kamēr tā būs darba devēji izmantos darba ņēmēju, kā saka ja ir aitas ir arī cirpēji. Par sevi ir jāpastāv, nevis jābūt lupatai!

Dainis 10.11.2017

Šis ir koks ar diviem galiem, jo tieši tāda paša attieksme reizēm ir no darba ņēmēju puses, šādi darba ņēmēji, kas pārstāv tikai savas intereses ar agresīvu attieksmi rada pret reakciju no darba devēja puses, kā rezultātā tikai nostiprina savu pārliecību par to, ka viņam mūždien tiek kāpts uz galvas un paliek par mūžīgo savas taisnības cīnītāju! Apģērbu veikali tā ir nozare kura var teikt ir studentu darba tirgus, nezinu ko jūs gribējāt tur sagaidīt!

O Ozo 10.11.2017

Iespējams Jums, Daini, daļēja taisnība ir. Mans mērķis nebija kādu apvainot vai sevi celt saulītē, bet pabrīdināt strādāt gribētājus par iespējamo iznākumu. Žēl ka ir darba devēji, kas maldina.