Reserved - Darbs

Janvāra sākumā tika organizēta atlase 4 pārdevēju-konsultantu vakancēm Kaļķu ielas veikalā. Aizgāju uz interviju, teica, ka došot ziņu līdz nedēļas beigām par rezultātiem, vai esmu izturējusi konkursu. Nedēļas beigās saņēmu ziņu no veikala vadītājas Kristīnes, ka esmu izturējusi konkursu un priecāšoties, ja pievienošos veikala kolektīvam, taču darbu uzsākt būs iespējams no 2. februāra, kad būs nepieciešami jaunie darbinieki. Palika norunāts, ka 30. janvārī došot ziņu par tālāko informāciju.30. janvārī gaidīju, bet tā arī nesagaidīju ziņu no veikala vadītājas, gaidīju nākamajā dienā - nesagaidīju, uzrakstīju pati, vai darba ttiecības paliek spēkā? Tika atbildēts, ka slimības dēļ viņa neesot darbā un neatbildot par to kā vietniece kandidātus izvērtē viņas prombūtnes laikā, novēlot veiksmi turpmākos darba meklējumos.Tad kur paliek noruna par to, ka esmu jau izturējusi atlases procesu un, ka darbu var uzsākt no 2. februāra?Ja arī parādījās labāka kandidatūra, varēja dot ziņu, ka atvainojas, bet ir izvēlējušies citu kandidatūru, nevis vilkt aiz deguna un likt gaidīt cilvēkam 3 nedēļas uz darbu, kuru tā arī beigās nedabūja!Spriediet paši cik adekvāta ir veikala vadības attieksme!

E