www.sudzibas.lv rēriha grāmatnīca Neiesaku iet strādāt!!!

rēriha grāmatnīca - Neiesaku iet strādāt!!!

es jauns progresīvs speciāliste ar labu aukstāko izglītību, gaju stāties iekšā darbā, kas manuprāt man likās samērā interesants, tā būtu - rēriha grāmatnīca, kamēr runāju ar direktora aizvietotāju bija viss jauki un feini, solijās piezvanīt, protams, ka piezvanīja, jo es domāju ka esmu gana vērtīga kandidāte darbam, ok, gāju uz pārunām.. bet tad tur priekšā bija pati direktore ...jau pēc skata vien es sapratu ka nebūs kas labs, bet nu nevērtē vīru pēc cepures - tā nospriedu un gāju runāt, sarunas laikā notika "tirgošanās" par algu, kas man likās centrāltirgus desu paviljona vērta, nu labi, nodomaju - "visādi cilvēki gadās", bet tad izleca kas patiesi negaidīts, es saprotu ka ir jāģerbjās piedienīgi un zolīdi (kā arī biju apģērbusies, vel askētiskāku lietišķo kostīmu tiešām nespeju atrast) bet nu man paziņoja, ka izskatoties nepiedienīgi un ka man vajgot vilkt garus brunčus un blūzi ar aukstu krādziņi (vadītaja gan nespeja dižoties ar to pašu jo viņai savā piedienīgajā vecumā ar puscaurspīdīgo blūzīti krūtis krita ārā, bet viņa norādija rajonu zem zoda) tas nu mani patiesi sokeja, kā arī dažādas nicīgas izsauksmes kad mineju ka lietvedība jaunu gluži neietilptu šajā algā ( 200 ls max kamēr es "mācos")ka arī nošokējos, kad man minēja, ka ir jāiemācās no galvas visas grāmatas, to nosaukumi, autori, izdevniecība, kad es to būšot izdarījusi es dabūšot labo algu - kas sastāda 300ls, es biju tik apšokēta par visu to murgu ... īpaši par nievājošo attieksmi, kad minēju, ka ja tas būtu iespējams apdomāsu viņu piedāvājumu .. kad to minēju un atvadījos (centos saglabāt vismaz cieņu pret sevi ) man nopakaļ nobļāvās, ka šiem šādi jaunu darbinieki nav vajadzīgi...
vispār jums teikšu, tiešam neiesaku nevienam šādu fūriju kā priekšnieci..no sirds..

A any 14.08.2008

Nu nu, progresīvā speciāliste. Lai veicas turpmākos darba meklējumos:)

A anna 14.08.2008

vispār pēc šīš nelagās tikšanās man bija otra, daudz patīkamāka :)

M Maiga 14.08.2008

Nu pastāsti, pastāsti!!!

L linducis 15.08.2008

Xex..šeit gan krietnas "Rēriha grāmatnīcas" aizstāves...droši vien tās pašas darbinieces a augstajiem krādziņiem un garajiem brunčiem...:))
Un pareizi, Anna, nedrīkst sevi tik zemu vērtēt un strādāt tādos darba apstākļos...jebkura kaut nedaudz sevis cienoša sieviete tādā darbā nestrādās...taču pilnīgs absurds!!!
Veiksmi turpmāk!!

J Janina 15.08.2008

Man nav zinams par sis iestades darba aspektiem, bet ir daudz kas sakams par klientu ta saucamas apkalposanas kvalitati minetaja iestade.Parasti neko nerakstu itin nekados saitos, soreiz atradu so vietni, jo mekleju interneta nosauktas firmas prieksniecibas kontakta datus, lai sudzetos par neiedomajami augstpratigo personalu veikala uz Caka ielas pie Avotu ielas, iespejams ta pati adrese jau ir.Ne visi sis firmasveikali ir slikti.Mani izcili apkalpoja veikala.kurs atrodas talak no centra un ta bija ari Reriha gramatnica!
Tomer sis veikals atskiras kaa ziema no vasaras ar personala attieksmi.Tik nekaunigu un iedomigu personalu nebiju sastapusi gadiem ilgi.
Iedomajaties, ka veikala iekstelpas valda pustumsa, acimredzami taupot uz elektroenergijas rekina.Vismaz man tads iespaids radas, ka skopums ir sis vietas zimogs.
Pirceja jauta, vai jums ir si gramata, tada un sitada?
atbilde tadas maksa xxx summu, bet mums nava...
Vai jautajums bija par cenu?Kada pardevejai dala gar cenu, ja gramatas veikala nav?
Neesmu nekada truciga persona un pelnu pietiekami, ari nestaigaju ka bomzene, jo stradaju iestade, kura ir savi noteikumi.Pec darba nepargerbjos par miskastnieci...
Pardeveja atteicas ieslegt papildus gaismas vai iznest normali apgaismotas telpas to pustmso plauktu saturu!Savukart pie kases sedeja jauns smurgulis, kurs sminedams kodija netirus nagus!
Uz jautajumiem neatbildeja un vina rokas netirba parspeja pat stradajosu celtnieku rokas!
Aicinu direktori doties uz veikalu un jauneklitim nomazgat rocinas, apgriezt nagus, veel uzlabot apgaismojumu un nomainit vismaz visneaptestakas personas.Es taja uki vairs nekad neiegriezisos!

B bot 18.08.2008

Как люди могут нормально жить и работать, получать от работы удовольствие, если их считают за дерево и платят 300лс?? В Риге, в центре помоему все получают 300лс, есчо я знаю задерживают заработную плату на несколько месяцев. Никакой службы, Гос-инстанции нет, чтоб их проверяли и наказывали, никто не боится не официально работать, провели эту акцию что зарплата в конверте это тупо и всё, и никто не боится что им могут просто не заплатить, вы не найдёте магазина или ресторана который держить иностранец и неплатит налоги за своих же сотрудников и бизнес у него законен, потому что такой человек даже не представляет что так можно обманывать свой народ и государство.Поэтому их бизнес и не живёт долго..печально.

N nekāpersoniga 13.09.2008

ar "aukstako izgl." jau iet taa pagruutaak darbinju atrast;D

S sinepe 24.10.2008

muahaha, Anna, esat pārliecināta, ka tā nebija slēptā kamera? :D izklausas ļoti šausmīgi un pat pārāk šausmīgi, lai būtu patiesība.
lai gan tur tādas grāmatas pardod.. brīnos, ka Jums nepieprasīja ekstrasensorās spējas, astrālu ķermeņa atvēršanas māku vai vismaz saikni ar citplanētiešiem. tādos veikalos reāli domājošajam cilv nav ko darīt.
savukārt zināt grāmatas no galvas un atbildēt ar cenas nosaukšanu ir pavisam normali, jo pārdevējam vismaz kkas ir jāatbild.

A ally 24.10.2008

piedod, anna, bet nezinu, kaada tew ir LABA auGstaakaa izgliitiibaa, ja tu raksti kaa analfabeete!varbuut tapeec arii bija pret tevi taada attiexme!

S silver 30.10.2008

Tīra patiesība!!!Esmu tur strādājusi, un viss ir tieši ta ka Anna stastīja.Bet toreiz man vajadzeja darbu un neka cita ne bija.Nostrādāju ļoti maz, par neticami zemo algu.Aprakstīta direktore ir veikalu īpašniece, man arī viņa stastīja ka jaģerbjas, ka jadzīvo, ko jalieto uzturā un viss tadā garā.Atteiksme pret darbiniekiem ir pabriesmīga, ilgi neiztureju, gāju prom, un pat pēc grāmatam tur vairs neiešu!!!

D Diana 29.01.2009

Es tur arī biju uz interviju. Nu direktore ir kaut kas fenomenāls, bet nu katram savi tarakāni... pustumsa mani arī šokēja, es sākumā pat gribēju vaicāt, vai te ir atvērts? Pārējais personāls šķiet jauks, vismaz veikala vadītāja. Nu direktore, protams, mani arī centās pataisīt par muļķi, kā nu mācēja, labi, ka mana izglītība ir psihologs, man tādas personības kā viņa ir kā pīlei ūdens :D bet nu ikdienā tur strādāt... tiešām vēl jāpadomā, vai iet uz to piedāvāto pārbaudes laiku. Un sludinājumā jau alga ielikta tagad 400-500 Ls, ja viņi to spējīgi maksāt, tad es spējīga paciest :D

D Daina 29.01.2009

es tur vienreiz gribeju kases gramatu nopirkt, tad mani apkalpoja tads virs peleka uzvalka un ar usam škiet, bet tiešām aogaismojums tur ir "labs" diez pašiem savu redzi nav žēl??? Nu lūk un es šim prasu to kases gramatu a vinsh man kases zurnalu megina pardot, es skaidroju ka tas nav viens un tas pats un ka man vaig kases gramatu un visu laiku viņš mani meģināja pārliecināt, ka es pati nezinu ko es gribu un tad vel noteica, lai tak apskatos ko man vajag pirms naku pirkt!!! Tas nu tā, lai jau domā ko grib aizgāju pretim uz Rozi un tur nez kapec uz reiz man iedeva to ko es prasiju un neteica ka pati nezinu ko gribu!!! Bet tur vienmēr tiek vīraks kvēpināts un tā atslābinošā mūzika skan, tāds specifisks iestādījums.

S SonZe 06.05.2009

nezinu, esmu bijusi iepirkties tajā rēriha grāmatnīcā kas uz elijas ielas stūra. viss likās normāli. tāda rāma atmosfēra, skanēja kaut kāda new age mūzika, un viss ko es vaicāju man tika pienācīgi paskaidrots un parādīts. vispār jau skumji, ka ar tādu - vairāk garīgu sortimentu, kas raksturīgs rērihiešiem jāmitinās kaut kādos pusapgaismotos ūķos, kamēr piemēram grāmatu štancētāji zvaigznē visu to savu neaprkastāmo un nepārdodamo drazu tirgo izgaismotos un pacletos stendos... ar izdresētu personālu.

E Edzis 06.05.2009

Just Dance!

L Luusis 21.07.2009

Es arī šādu "progresīvs speciāliste" ar auKstāko izglītību [un pat ar auKstajā krādziņām] darbā neņemtu!!

E ell 22.08.2009

Anna dusmojas uz pasauli, bet nespēj vērtēt sevi. Vienā teikumā 5 kļūdas, visā tekstā- kādas 100. Būtu vispirms iemācījusies rakstīt. Augstākā izglītība aiz matiem pievilkta !!!

X XXX 24.08.2009

Specialisti un domajoši cilvēki nav vajadzīgi šai valstij, viņi parāk daudz saprot

P pufa 24.08.2009

Džeimss Kuks No Olaines 21-07-2009, varu derēt, ka esi bibliotekārs Vilis.

X XXX 24.08.2009

tāpēc arī visi jaunie specialisti brauc prom no šejienes !!!
neviens nenovērtē, atbilstoši nemaksā un nav nekādas izaugsmes iespējas !!!
un palasot šos visus komentārus paliek pretīgi ... viens otru tikai aplej ar sūdiem

š šeherezade 24.08.2009

Ha, ha, ha, Pufiņ, Tu domā, ka tas Kuks ir mūsu Vilītis no Olaines???Nu nezinu gan, kāpēc tad viņs savā sūdzībā ir pazudis un neturpina diskusiju??Pamainījis niku un atkal sāk savas pasaules gudribas bārstīt??Nu viss jau var būt...:)))))