www.sudzibas.lv rēriha grāmatnīca Neiesaku iet strādāt!!!

rēriha grāmatnīca - Neiesaku iet strādāt!!!

es jauns progresīvs speciāliste ar labu aukstāko izglītību, gaju stāties iekšā darbā, kas manuprāt man likās samērā interesants, tā būtu - rēriha grāmatnīca, kamēr runāju ar direktora aizvietotāju bija viss jauki un feini, solijās piezvanīt, protams, ka piezvanīja, jo es domāju ka esmu gana vērtīga kandidāte darbam, ok, gāju uz pārunām.. bet tad tur priekšā bija pati direktore ...jau pēc skata vien es sapratu ka nebūs kas labs, bet nu nevērtē vīru pēc cepures - tā nospriedu un gāju runāt, sarunas laikā notika "tirgošanās" par algu, kas man likās centrāltirgus desu paviljona vērta, nu labi, nodomaju - "visādi cilvēki gadās", bet tad izleca kas patiesi negaidīts, es saprotu ka ir jāģerbjās piedienīgi un zolīdi (kā arī biju apģērbusies, vel askētiskāku lietišķo kostīmu tiešām nespeju atrast) bet nu man paziņoja, ka izskatoties nepiedienīgi un ka man vajgot vilkt garus brunčus un blūzi ar aukstu krādziņi (vadītaja gan nespeja dižoties ar to pašu jo viņai savā piedienīgajā vecumā ar puscaurspīdīgo blūzīti krūtis krita ārā, bet viņa norādija rajonu zem zoda) tas nu mani patiesi sokeja, kā arī dažādas nicīgas izsauksmes kad mineju ka lietvedība jaunu gluži neietilptu šajā algā ( 200 ls max kamēr es "mācos")ka arī nošokējos, kad man minēja, ka ir jāiemācās no galvas visas grāmatas, to nosaukumi, autori, izdevniecība, kad es to būšot izdarījusi es dabūšot labo algu - kas sastāda 300ls, es biju tik apšokēta par visu to murgu ... īpaši par nievājošo attieksmi, kad minēju, ka ja tas būtu iespējams apdomāsu viņu piedāvājumu .. kad to minēju un atvadījos (centos saglabāt vismaz cieņu pret sevi ) man nopakaļ nobļāvās, ka šiem šādi jaunu darbinieki nav vajadzīgi...
vispār jums teikšu, tiešam neiesaku nevienam šādu fūriju kā priekšnieci..no sirds..

' 21.01.2010

Nu, kas to būtu domājis? Tiešām tā?

V Vija 02.08.2010

Neesmu stājusies darbā Rēriha grāmatnīcā tomēr, lai strādātu jebkurā grāmatnīcā nevajadzētu būt šokā par to, ka jāorientējas grāmatu pasaulē. Ja gribi tās pārdot, nāksies vien zināt autorus, izdevniecības, nosaukumus. Tomēr pats pirmais, ko pamanīju pretendentes rakstā, bija tas, ka neko augsta izglītība gan viņai nevarētu būt, jo to bija uzrakstījusi kā "labu aukstāko izglītību".

E Evita 22.08.2010

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru !
Rakstot tādu sūdzību, rastībā pielaist tik daudz kļūdas gan nevajadzētu - rodas slikts iespaids par pašu kandidāti.
Vispār agrāk bijusi saskare ar viņu vadību - ikdienā kontaktēt ar tādiem negribētu.:)

X XXXX 27.10.2011

JA nepatīk Rēriha grāmatnīcas tumšās telpas uz Čaka ielas, ejiet uz Elijas ielu, tur ir gaišas, plašas telpas! Pirms bļaujat, padomājiet cik vispār LV pērk grāmatas un ko var tirgotāji vispār atļauties! Labi, ka PVN grāmatām nav pagaidām 22%!
Par "aukstāko" izglītību sasmējos :D Šādi varēja lēkāt 2008 gadā!

I Ix 27.10.2011

Nu tad smejies, ja tā tīk! Cilvēks ir mācījies četrus gadus augstskolā, maksājis par to bargu naudu.Ka tas ir ļoti dārgi zinu, jo paši bērnus skolojam.Un rezultātā viņam piedāvā darbu ar algu 200 ls. uz papīra, uz rokām tātad 158. Nudien jāsmejas, ja kāds iedomājas, ka tas ir normāli.Uz darbu ir jāaizbrauc un no darba ir jāatbrauc, pustdienas jāēd, apavi un apģērbi nonēsājas utt.Ja kāds ir ar mieru strādāt par tādu algu, viņš nudien nav normāls.Uzņēmumam, kurš nespēj maksāt algas ir vai nu štati stipri jāmazina, vai jāslēdzas.Klaušu laiki jau sen atcelti un vergu arī.Te viens gudrinieks nesen rakstīja, ka Latvijā ir mazas algas 800 ls. Ja jau Rīgā piedāvā ar labu izglītību algu 200, tad reģionos droši, ka vēl mazāku maksā.Še tev nu bij.