www.sudzibas.lv Rent in Riga Pretīga komunikācija un laika izniekošana

Rent in Riga - Pretīga komunikācija un laika izniekošana

Darbiniece Elīna - vispretīgākā komunikācija, kāda jebkad ir bijusi. Sludinājums ievietots ss.com - zvanījām svētdienā par īres dzīvokli - nepacēla (ok, cilvēkam brīvdiena) , zvanam pirmdien - absolūti neviens neceļ, telefons vēl atslēgts. Zvanam pašam Rent In Riga, mums atkal atsūta elīnas numuru, beidzot viņa atbild caur sms, ka ir pasākumā un nevar runāt, sarunājam, ka rītdien sazināsies. Nākamās dienas laikā ne ziņas, zvanam atkal - atka telefons atslēgts, zvanam uz rent in riga, Saka, ka sazināsies. Pēkšņi elīna zvana caur whatsapp neapmierinātā un uzbraucošā tonī, ka neviens viņai nav zvanījis. Kad tikām galā ar šiem meliem, tad sākās uzbraucieni, ka svētdienā viņa atpūšas un vai cilvēks pirmdienā nedrīkst iet uz teātri! Uz ko viņai tika pretī pajautāts, vai tāpēc tris dienas nav iespējams sazinaties! Tad beidzot nonācām arī līdz sarunai par dzīvokli - viņa jautā par kuru dzīvokli ir jautājums (kas jau tika runāts iepriekšējā dienā) , atbildu par avotu ielas, viņa Saka, lai uzdodu jautājumus - visus jautājums uzdodu, lai tikai viņa man atbildētu pretī, ka šis dzīvoklis jau ir izīrēts! Kāpēc tad tu tērē manu laiku? ! Bļaustīšanās klausulē un personīgi uzbraucieni, vienkārši pretīgi, šādiem cilvēkiem nav jāstrādā nozarēs, kur nepieciešama komunikācija ar patērētāju. Varu galvot, ka nekad vairs no šī kantora nevienu īpašumu netaisos izskatīt! Lūk arī elīnas numurs - lai citiem nenākās uzdurties uz tik nepatīkamu cilvēku - ‪+371 28691211

U

T taņka vaņka viss ok 28.11.2023

Izlasot šo tekstu jāsecina, ka ļoti briesmīga komunikācija un attieksme pret darbu. Jābrīnās, ka tādu tur tur, jo Latvija ir maza un katrs klients svarīgs, es arī pēc šādas komunikācijas vairs nevēlētos sadarbību ar uzņēmumu tikai dēļ šādas aģentes. Gan jau vadība veiks pārrunas ar viņu, ja reiz melo, izturās necienīgi pret klientu. Man bija kolēģis kas arī sūdzējās par kaut kādu Rent in Riga starpnieci, kura atbildējusi viņam pēc 2 nedēļām, varbūt viņabija atvaļinājumā, nezinu, bet parasti kāds aizvieto cilvēku. Pilna Rīga ar šādiem starpniekiem, vienkārši izvēlieties citu, kurš būs atsaucīgs, laipns un saprotošs, nevis kliegs uz Jums. Veiksmi Jums.