www.sudzibas.lv Rent in Riga Krāpnieki nekustamo īpašumu tirgū!

Rent in Riga - Krāpnieki nekustamo īpašumu tirgū!

Uzmanību!
Krāpnieks Nekustamo Īpašumu tirgū!

Neiesaku veikt jebkāda veida sadarbību ar šo personu, jo ir novērojama krāpnieciska rīcība Nekustamo Īpašumu tirgū, tādējādi veidojot negodīgu konkurenci un sava veida krāpnieciskās mahinācijas!
Tiek apvārdoti dzīvokļu Īpašnieki, tiek ņemta visa veida informācija no interneta neizvērtējot un nenoskaidrojot to patiesumu un piederību!
Esiet uzmanīgi.

O

R Rent In Riga 05.05.2011

Labdien Oļeg!

Mēs kā SIA "RENT IN RIGA" atbildot uz Jūsu sūdzību varam apgalvot, ka visā
kompānijas pastāvēšanas vēsturē nav bijusi neviena reize, kad esam
rīkojušies negodīgi attiecībā pret kādu klientu vai sadarbības partneri,
tieši otrādi, viens no galvenajiem kompānijas uzstādījumiem jau no darbības
pirmsākumiem mums ir bijis absolūts godīgums attiecībās ar klientiem un
partneriem, tādeļ līdz šim nav pieredzēta neviena situācija, kurā kāds no
mūsu klientiem būtu nonācis šādā situācijā, tieši otrādi mums ir neskaitāmas
rekomendācijas no dažādiem sadarbības partneriem un klientiem ar kuriem esam
sadarbojušies visā pastavēšanas vēsturē. Oļeg, ja Jūs tiešām esiet mūsu
klients un ir radusies kāda problēmsituācija, vienmēr esam gatavi aktīvi
iesaistīties, lai rastu vislabāko iespējamo risinajumu, tādeļ lūdzam Jūs
sazināties ar mums telefoniski, rakstiski vai jebkādā citā veidā.

Mūsu kontakti:

e-pasts: [slēpt]@rentinriga.com

Ar Cieņu,

RENT IN RIGA

S Silakrogs 05.05.2011

Трусливые конкуренты (паразиты) вместо того чтобы работать пишут тут разную грязь.
Я вообще незнаю кто такой Kristaps Semerovs+371 22139864 из RENT IN RIGA.
Предлагаю написать про себя про ВАШИ НЕУДАЧИ и ваших НЕУДАЧНИКОВ.
Rent in Riga приношу извинения за этих идиотов которые тут пишут, там пишут, на стенах в туалетах пишут.

N ngila 07.02.2013

Atradām dzīvokli, nebija tas lētākais. Zvanījām, saka, atbrauciet rīt apskatīt (standarta teksts starpniekiem). Domāju, pati uzzvanīšu, painteresēšos- saka dzīvoklis izīrēts jau. Ok, jautāju, cik sen jau izīrēts. Saka, ka kopš vakardienas. Jautāju, kā tas var būt, ka 10min atpakaļ teicāt, ka rīt varēs apskatīt. Saka, ka neko neesot teiksi un neko nezinot(atbildēja tā pati sieviete, kura pirms brīža atbildēja).
Kādēļ tā jā4akarē cilvēki? Var vnk pateikt, ka negrib jauniem cilvēkiem izīrēt (ja tur ir tā problēma) nevis kaut kas jāizdomā.
Tā kā esiet uzmanīgi un neko nemaksājiet pirms nav noslēgts līgums ar dzīvokļa īpašnieku.

A arpratsjj 05.03.2023

varbut vairak cilveki stradaja uz so dzivokli un tad kads no viniem izireja.

V vējamāte 26.04.2021

Ļoti līdzīga situācija arī mums ar dzīvokli. Sarunājām, ka iesim skatīties - patika, ņemam! Sarunājām pēc 2 dienām parakstīt līgumu (tas ir ātrākais laiks no viņu puses). Paiet 2 dienas, zvanam un redz kā, ir izīrēts jau, jo mēs ilgi vilcinājāmies vai kaut kas tāds un tas, ko viņi esot teikuši pirms pāris dienām vairs neuzko neattiecas. Novēlu viņiem 2tik atpakaļ to visu, ko viņi dara ar cilvēkiem. Galīgi nav forši.

V Vīlies Īrnieks 20.02.2023

Ļoti neprofesionāla un nekompetenta pieeja no aģentu puses. Netiek ņemtas vērā veiktās norunas starp mums (pircēju) un mākleri. Komunikācija nekāda. Tiek veikti solījumi, paspiestas rokas, iztērēts laiks un brīdī kad jāsāk darbs, notiek negodprātīgs metiens, klusēšana un nelikšanās ne zinis par notiekošo. Noteikti nevienam neiesaku sadarboties ar Žanetu, kas, diemžēl, smagi bojā uzņemuma seju, jo pēc esošās situācijas ar šo kompāniju vairs netiks veikta nekāda veida sadarbība ar Rent in Riga. Īpašs paldies māklerei Žanetai, kas turpina rūpeties par to, lai uz šī biznesa pārstāvjiem turpina skatīties kā uz krāpniekiem un negodīgiem cilvēkiem. Es domāju, ka negatīvo atsauksmju daudzums liecina tikai par to, ka kompānijas vadītājam ir nepieciešams pārvērtēt to, kas ir svarīgs šajā biznesā. Esam ļoti vīlušies.

T taņka vaņka viss ok 28.11.2023

pēc rakstītā jāspriež, ka vairāki cilvēki strādā uz šo konkrēto objektu, ja vien viņiem starpniecības līgumā nav atrunāts, savadak, ka tikai viņi strādā ar šo objektu. Tāpēc arī ir šī nekompetence. Daudzi viņi grib vieglu naudu, tas arī viss. Nekompetentu ir daudz Imperio ak šausmas, man ar vienu bija sadarbība nācās nobloķēt, vispār laikam nesaprata, kas ir nekustamo īpašumu darījumu aģents. Un kad facebook bija ielikusi no personiga profila, ka pārdod klienta d;zivokli un fonā bilde ar izkārtām kājām, no comments, ļoti divdomīgi. Nu kāda Latvija, tāds arī nozares darboņu līmenis.