www.sudzibas.lv Remontdarbi Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Remontdarbi - Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Sveiki! Vēlos brīdināt cilvēkus par iespējamiem sadarbības riskiem, runa iet par Guntaru Trautmani kurš dzīvo Saulkrastos. Šis cilvēks gatavs uzņemties jebkurus remonta darbus, bet tos veic nekvalitatīvi. Mūsu sadarbība sākās marta beigās, šo meistaru man ieteica veikala “brauc un būvē” darbinieks kā labu meistaru, santehniķi. Sākumā darbi ritēja raiti un es uzticoties viņa stāstam par viņa brigādi kas veic jebkurus remonta un būvniecības darbus uzticēju arī uzstādīt žogu, un nomainīt notekcauruli. Izrādās ka viņa brigāde ir vietējie alkoholiķi un tātad arī darbi kas tika veikti ir haltūra. Kā arī neatdod nevienu pirkuma apliecinošu dokumentu (kas pirkti par manu naudu) par materiāliem un uzstādītām iekārtām, tātad tām nav nekādas garantijas. Vēl joprojām darbi nav pabeigti, drīzāk gan jāsaka, paveikto haltūru labošana. Uzmanāties no Guntara Trautmaņa viņš ir krāpnieks!

Работяга 10.12.2017

"uzticēju arī uzstādīt žogu, un nomainīt notekcauruli" par zagsanu 35 eriki no jusu kabata tas bija jaizmet ka suni ar kajas sperienu!

Работяга 10.12.2017

Nesaprotu cik vareja ciest tik ilgi tik tizlu meistaru! Vajadzeja uzreiz panemt to santehniki aiz kazoka un ka kaki ar degunu suda -KAS TO IZDARIJA!?!?! KAS TO IZDARIJA!?!?

Dainis 11.12.2017

Ha ha :D

Меня он кинул в прошлом году.Строил веранду,брал деньги вперёд.В итоге не достроил и скрылся с деньгами.Это тоже было в Саулкрасты.