www.sudzibas.lv Reklāmas Suvenīri Klientu mānīšana

Reklāmas Suvenīri - Klientu mānīšana

2015.gada februāra beigās tika veikts pasūtījums SIA Reklāmas Suvenīri par vairākiem simtiem eiro. Marta sākumā tika apmaksāts priekšapmaksas rēķins. Mēnesi šī uzņēmuma pārstāve nelikās ne zinis, līdz beidzot uz vairākkārtējiem mēģinājumiem sakontaktēties, 23.aprīlī tomēr atbildēja e-pastā, ka pasūtījums gandrīz ir izpildīts un tuvāk laikā tiks nosūtīts. Diemžēl nu jau 3 nedēļas pēc pēdējās ziņas saņemšanas uzņēmuma pārstāve uz telefona zvaniem un e-pastiem vairs neatbild... Pēc nelielas "ekspedīcijas" pa šo portālu atklāju, ka, iespējams, SIA "Reklāmas Suvenīri" ir tas pats "kantorelis", kas SIA "Reklāmas Birojs LV", par ko jau iepriekš rakstītas sūdzības, jo arī kontaktpersona ir norādīta tā pati, proti, Edīte GanzinaReklāmas Suvenīri, SIAMob. [slēpt]@reklamassuveniri.lvwww.reklamassuveniri.lvwww.reklamasatstarotaji.lvLaikam jau velti cerēt, ka pasūtījums, brīnumainā kārtā, tomēr varētu tikt izpildīts..., jo norādītajā adresē nemaz ofiss vai ražotnes telpas neatrodas!!!

V

R reklamdruka 02.06.2015

Mums arī pilnīgi tā pati situācija ar šo firmu :(

R reklamdruka 02.06.2015

pārbaudijām caur Lursoft, šai firmai ir parāds VIDam 25 tūkstoši

J JanisG1 08.06.2015

4 nedēļas atpakaļ mūsu uzņēmums veica pasūtījumu šājā firmā un pašreiz situācija ir tāda pati kā iepriekšs aprakstītā, nav iespējams sazvanīt Edīti Ganzinu un uz e-pastiem neviens neeatbild.

Ja kādam rodas velme sadarboties ar uzņēmumu SIA "Reklāmas Suvenīri" (Edīte Ganzina), Reģ. Nr. 40103297708, lūdzu nedariet to, kaut kāds kaktu kantoris!

R reklamasbirojs 22.06.2015

Nu un, kur tad "neapmierināto" rekvizīti?

R reklamasbirojs 22.06.2015

Vai tik paši nav vilkuši "garumā" un nav maksājuši laikus?

R reklamasbirojs 22.06.2015

Anonīmi jau var "dziedāt" uz nebēdu!

R reklamasbirojs 22.06.2015

Vislielāko sūdzību skaits šai portāla ir uz LMT un Lattelecom, nuu mēs nekad ar viņiem nesadarbosimies!

R reklamasbirojs 22.06.2015

Dārgie klienti, ja negribat "samazgu" spaini saņemt, nestrādājiet ar Reklāmdruka Līga
22017941 !!!

R reklamasbirojs 22.06.2015

Nu JāniG1, saņemies, nosauc savu uzvārdu un uzņēmumu, kur strādā! Nevari? Tad " nepiemēslo" inetu!

R reklamasbirojs 22.06.2015

Visdrīzāk, pats jau nevarēji laikus noformēt pasūtījumu un savu neizdarību novel uz izpildītāju!

R renate123 24.08.2015

Varu nosaukt savu organizaciju - www.socialinnovation.lv (Socialas inovacijas centrs). Edite nav sazvanama - pasutijuma prieksapmaksa par vairak neka 150 EUR junija beigas - uz e-pastiem neatbild, talruni necel. Domaju, ka bus nepieciesama ar kadu mediju pakomunicet un ekonomikas policiju, jo si tacu ir atklata krapnieciska darbiba, pie tam atlauj interneta turpinat stradat.

R renate123 26.08.2015

Pašlaik divas gatavojam kolektīvo krāpniecības pieteikumu Ekonomisko noziegumu apkarošanas policijai. Ja vēl kāds vēlas pievienoties, lūdzu, sazināties uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, aprakstot gadījumu, kurā cietāt no šī uzņēmuma darbības.

R reklamdruka 01.09.2015

Mana firma ir SIA "I&L Reklāmdruka". Kad vairākus mēnešus nevarējām sagidīt savu preci no reklamassuveniri.lv, piedāvājām viņiem atsūtīt mums citu preci par to pašu summu, diemžēl atbildi nesagaidijām. Ieraugot komentārus par šo firmu, sāku draudēt viņiem e-pastā: ja tuvākajā laikā neatsūtīs man kaut vai citus suvenīrus, tad vērsīšos ar sūdzību valsts iestādēs. Citu preci saņēmu, bet, diemžēl arī saņēmu nepatiesu apsūdzību par savu firmu šai portālā.

L lizete1 22.09.2015

jā, izskatās, ka mums arī būs jānoraksta viņu parāds.