www.sudzibas.lv Reinis Everts PĀRDODU APAVUS un APĢĒRBU Reinis Everts PĀRDODU APAVUS un APĢĒRBU

Reinis Everts PĀRDODU APAVUS un APĢĒRBU - Reinis Everts PĀRDODU APAVUS un APĢĒRBU

Interesanti kadam ir atnakusi prece no si cilveka Reinis Kursins (draugiem.lv) ? Es savu preci jau gaidu otru menesi driz jau tresais ies ,un katru reizi sola driz ,driz atnaks,kad paprasiju lai atgriez naudu atpakal (kaut summa nemaz nav tik liela )tieku ignoreta . Vestules rada ,ka nav izlasitas ,bet vienmer online draugiem.lv sez.

S SvetlanaKa 22.09.2012

Man tas pats ir ar V.I.P.MODE. Ari veicu pasutijumu, samaksaju, bet prece ka nav, ta nav . Un kad pieprasu atgriezt naudu, tieku ignoreta vai tiek rastas atrunas, ka prece noteikti bus, tikai kavejas. Es uzrakstiju uz PTAC, velos zinat vinu viedokli par so visu..

S sparkijs333 21.12.2012

Nuu es iegrabos uz normaalu summu, , , , bet nu man ir 2vi varianti vai nu vins atdod naudinu vai arii vins neatdod naudu, ja atdod viss kartiba otraja variantaa vinam nekas nav kartiba...

S SvetlanaKa 22.12.2012

Kā man teica PTAC, tad pārkāpējam jābūt obligāti vai telefona nr., vai e-pastam, vai adresei, kur viņš atrodas, savādāk viņu nevarēs atrast, jo tas ir sociālais tīkls.. Ja ir e-pasts, caur kuru sazinājaties, tad varat rakstīt sūdzību uz PTAC ar lietas izklāstīsanu, un tā kā nauda, droši vien bija samaksāta ar pārskaitījumu, tad arī bankas rekvizīti ir palikuši?