REGUS

SIA ,REUS,galīgi sūdīga firma kurā strāda nekompitenti cilvēki jo viņiem galvenais nokāst naudu nepadarot savu darbu neko nemāk noorganizēt ja mūsu kompānija nebūtu, kas brauca strādāt uz ārzemēm ar REGUS STARPNIECĪBU nebūtu sapratuši kas viņi par putniem tad vēl tagad sēdtu DUBLINAS lidostā un gaidītu saimnieku jo viņiem vienalga kas notiek ar cilvēkiem ko sūta ,viņi ir tādi analfabēti

A arta 30.05.2008

Nevajag gāzt savus sūdus uz firmu.! Pati vainīga...! Es pati izmantoju firmas pakalpojumus. Vis kartiba. Paldies Regusam.

J juris 28.05.2009

ko labu varat pateikt par regus

C cassandra 03.10.2009

neko labu par sho firmu pateikt nevaru, neiesaku imantot vinju pakalpojumus, jo diemzheel pieredze ir negatiiva! un man ir ar ko saliidzinaqat, shie ir tieshaam naudas kaaseeji un tikai!

Z zb 08.10.2009

šī firma ir krāpnieki. mani piedāvāja iekārtot darbā par 415 ls. 200 ls iekārtošana + 200 ls biļete +15 ls CV tulkošana. tad nu sagatavoju CV angļu valodā un devos pie viņiem. teicu, ka viņi dārgas biļetes pasūta un piedāvāju, ka varu nopirkt pats, jo izbraukšana ir pēc 2 mēnešiem un Ryanair sanāk 10x lētāk. bet viņi uzstāja, ka CV obligāti jātulko un biļetes pasūta tikai un vienīgi viņi.

D Dina Camane 04.02.2010

Es ari neesmu apmierinata ar sia REGUS pakalpojumiem. Nosutija uz darba vietu, kur tika gaidita cita specialiste, CV iztulkoto angliski es neredzeju. Esmu galiga izmisuma, jo citu darbu vinas nepiemekleja. Parads LV ir liels, jo visus izdevumus aprekinaja no manis. Anglija uztureties ilgstosi nav iespejams, es ari vinus nosodu. Neticiet sia REGUS firmai! 2010.g. 4.februaris [ anglija]