1 Red sun buffet - Krāpšanās ar nodokļiem un darbinieku algām. Aplokšņu alga
www.sudzibas.lv Red Sun Buffet Krāpšanās ar nodokļiem un darbinieku algām. Aplokšņu alga

Red sun buffet - Krāpšanās ar nodokļiem un darbinieku algām. Aplokšņu alga

Kādu laiku strādāju Sia Tea And Drinks Jeb Red Sun Buffet liepājā, pasta ielā 2. Ne reizi līguma darbības laikā netika izmaksāta alga laicīgi un pilnā apmērā uzreiz. Maksāja pa daļām. Kādus 60-70 eur uz konta-pārējo aploksnē. Arī tad, kad darbinieki vērsās pie vadītājas - Ditas Vasiļjevas, kura tajā laikā bija "menedžere", lai izteiktu neapmierinātību par to, ka alga tiek maksāta neoficiāli-uzlabojumi netika veikti, vien saņemta atbilde, ka šajā industrijā citādāk nevar. Jo tālāk, jo trakāk. Bieži nācās strādāt līdz 1-2 naktī, bet svētdienās bija jābūt darbā jau 8 no rīta un jātaisa branch-viesmīļi un bārmeņi katru svētdienu strādā virtuvē, kurā pat vienai personai nav kur apgriezties, taisa ēdienus. Par anti sanitārajiem apstākļiem neizplūdīšu gari-par to vairāk citreiz, ja sanāks. Pvd pārbaudē tika konstatēti vairāk kā 20 pārkāpumi, vecie darbinieki runā, ka priekšniecība tika cauri "sausām kājām", jo viņiem "esot aizmugure", vārdu sakot-kāds uzpirkts!

Cilvēki, kas svētdienās uz šo iestādi iet ēst branchu, ziniet, ka tie, kas jums to taisīja strādā kā vergi ļoti sliktos apstākļos-vieno no pavārēm saņem pat zem 2 eur stundā, bet viesmīļi ap 2 eur stundā pēc "nodokļiem", kurus arī par mums nemaksā pienācīgi. Vienīgā reize, kad brancha ietirgojums tika sists kasē un netika atvērta melnā kasi, bija svētdiena, kad rezervāciju brancham bija veikusi ieva jaunzeme - vid vadītāja. Priekšnieki gan minēja, ka viņiem esot ar viņu pazīšanās, bet gluži acīs spļaut nevajadzētu:)

vairāki darbinieki nāca uz darbu arī tad, kad bija uz slimības lapas un smagi slimi. Šīs iestādes vadītāji veikli izmanto cilvēku neprasmi pateikt - "nē".

Neiesaku apmeklēt šo iestādi kā viesim, vēl jo mazāk iesaistīties darba attiecībās.

23.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (7)

Tad jāveic uzņēmējdarbība citā valstī vai nav jāveic vispār, ja nemāk vadīt biznesu.

Life_is_life 23.08.2019

Iesaku kadu svetdienu visos edienos sagazt daudz sali un aiziet ar paceltu galvu.
Kas lokas tas neluzt!

Saivii 23.08.2019

Tur pat vairs tuseet nav interesanti.

R RXX 23.08.2019

Atvainojos, Tītarkungs vai Tītarkundze! Neesmu pret sievieštiesībām, apzvēru!

Esmu īsts tītars! Ku klu klu klu klu!

Life_is_life 23.08.2019

Tad nav ko nemt darba tadus darbiniekus :D

Life_is_life 23.08.2019

Uj tas bija pie 1 ieraxta, ludzu dzest sho

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes