LV RU
www.sudzibas.lv Red Sun Buffet Krāpšanās ar nodokļiem un darbinieku algām. Aplokšņu alga

Red sun buffet - Krāpšanās ar nodokļiem un darbinieku algām. Aplokšņu alga

Kādu laiku strādāju Sia Tea And Drinks Jeb Red Sun Buffet liepājā, pasta ielā 2. Ne reizi līguma darbības laikā netika izmaksāta alga laicīgi un pilnā apmērā uzreiz. Maksāja pa daļām. Kādus 60-70 eur uz konta-pārējo aploksnē. Arī tad, kad darbinieki vērsās pie vadītājas - Ditas Vasiļjevas, kura tajā laikā bija "menedžere", lai izteiktu neapmierinātību par to, ka alga tiek maksāta neoficiāli-uzlabojumi netika veikti, vien saņemta atbilde, ka šajā industrijā citādāk nevar. Jo tālāk, jo trakāk. Bieži nācās strādāt līdz 1-2 naktī, bet svētdienās bija jābūt darbā jau 8 no rīta un jātaisa branch-viesmīļi un bārmeņi katru svētdienu strādā virtuvē, kurā pat vienai personai nav kur apgriezties, taisa ēdienus. Par anti sanitārajiem apstākļiem neizplūdīšu gari-par to vairāk citreiz, ja sanāks. Pvd pārbaudē tika konstatēti vairāk kā 20 pārkāpumi, vecie darbinieki runā, ka priekšniecība tika cauri "sausām kājām", jo viņiem "esot aizmugure", vārdu sakot-kāds uzpirkts!

Cilvēki, kas svētdienās uz šo iestādi iet ēst branchu, ziniet, ka tie, kas jums to taisīja strādā kā vergi ļoti sliktos apstākļos-vieno no pavārēm saņem pat zem 2 eur stundā, bet viesmīļi ap 2 eur stundā pēc "nodokļiem", kurus arī par mums nemaksā pienācīgi. Vienīgā reize, kad brancha ietirgojums tika sists kasē un netika atvērta melnā kasi, bija svētdiena, kad rezervāciju brancham bija veikusi ieva jaunzeme - vid vadītāja. Priekšnieki gan minēja, ka viņiem esot ar viņu pazīšanās, bet gluži acīs spļaut nevajadzētu:)

vairāki darbinieki nāca uz darbu arī tad, kad bija uz slimības lapas un smagi slimi. Šīs iestādes vadītāji veikli izmanto cilvēku neprasmi pateikt - "nē".

Neiesaku apmeklēt šo iestādi kā viesim, vēl jo mazāk iesaistīties darba attiecībās.

23.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (14)

Tu Turkey901 23.08.2019

Visiem labi zināms, ka restorānu biznesam klājas plāni un tiek virzītas izmaiņas un likumu grozījumi, lai visi restorāni netiktu slēgti.
Attiecīgi, algas Jums maksāja, tiklīdz veidojās pārpalikums pēc nomaksātās īres, komunālajiem, norēķiniem ar piegādātājiem, nodokļiem, nodedzot reklāmas izdevumus un kredītu/ līzingu maksājumus.

Bet vai, kad uz veikalu iet pēc maizes-Jūš arī vispirms paņemat preci un samaksājat - "pēc iespējas"?
Tas vien nozīmē to, ka tāds slikti organizēts bizness jāslēdz ciet.
Veikti vairāki pārkāpumi pret darbiniekiem un valsti. Darba devējs kaut kā īpašu interesi neizrāda par to vai darbinieki dzīvo normālos apstākļos, apmaksā rēķinus laicīgi-vai novēloti + % par kavējumiem.

Tu Turkey901 23.08.2019

"Veikti vairāki pārkāpumi pret darbiniekiem un valsti."

Pirmkārt jau nodokļu politika valstī ir pārkāpums pret iedzīvotājiem un uzņēmumiem, kuri nespēj savilkt galus kopā, kad viss godīgi nomaksāts!

Rx RXX 23.08.2019

Es tā novēroju, Tītarkungs, ka Jūs loti atbalstāt ēnu ekonomiku. Bet vai nav tā, ka kopskatā no šādas “uznēmējdarbības” ieguvējs ir tikai un vienīgi īpašnieks? Kā ar darbinieku pabalstiem, veselības aprūpi, pensiju? Vai mums tiešām nepieciešami šādi uznēmumi, kuri nespēj apmaksāt galveno izmaksu konstanti?

Tu Turkey901 23.08.2019

Īpašnieks labprāt nomaksās visus nodokļus no algām, taču uz darbinieka rēķina, kuram kopskatam paliks uz rokas kaut kas tuvu minimālai algai, toties visas sociālās garantijas. (+/- 200 Eiro)
Mūsdienās katrs otrais darbinieks nāk ar prasību par aplokšņalgu, jo pagātnē sanākuši sū*i ar ātrajiem kredītiem un tagad tiesu izpildītāji sēž uz kakla kājas nokāruši!

Tad jāveic uzņēmējdarbība citā valstī vai nav jāveic vispār, ja nemāk vadīt biznesu.

Tu Turkey901 23.08.2019

Tu taču ne sū*a nesaproti no uzņēmējdarbības, apbrīnojami, ka tādu vārdu kaut kur izdzirdēji un tagad liec iekšā katrā teikumā!

hola_amigo 23.08.2019

Iesaku kadu svetdienu visos edienos sagazt daudz sali un aiziet ar paceltu galvu.
Kas lokas tas neluzt!

Saivii 23.08.2019

Tur pat vairs tuseet nav interesanti.

Rx RXX 23.08.2019

Atvainojos, Tītarkungs vai Tītarkundze! Neesmu pret sievieštiesībām, apzvēru!

Tu Turkey901 23.08.2019

Atvainojies būtu saviem vecākiem, ka tāds ped*ņš izaudzis.

Esmu īsts tītars! Ku klu klu klu klu!

hola_amigo 23.08.2019

Tad nav ko nemt darba tadus darbiniekus :D

hola_amigo 23.08.2019

Uj tas bija pie 1 ieraxta, ludzu dzest sho

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes